Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66
  1. #61
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    187

    Domyślnie

    Można, można, przykładasz wizjer do lewego oka, a nosem wybierasz punkt ostrzenia

  2. #62

    Domyślnie

    Czyli to zależy od rozmiaru nosa
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    @ maxwawa: Przepraszam że jeszcze raz o to pytam, ale czy mógłbyś mi to wytłumaczyć jak jest możliwe jednoczesne używanie EVF i dotykowego LCD, bo wydaje mi się że nie wiesz o czym piszesz.
    hej, sprawdź TU:
    https://www.mu-43.com/threads/panaso...ography.58988/

    That's pretty standard on most cameras. The GX7 takes another major step towards user friendliness. You can hold your eye to the EVF, which mostly leaves the LCD exposed for right-eye shooters, and then you can literally drag your finger around on the LCD to move the focus point, which can easily be seen and followed in the EVF. It's actually incredibly easy and intuitive. I've been doing focus and recompose (and zone focus) for about 45 years now, so I'm pretty set in my ways and don't use this feature much, but it's a great use of the touch screen if you like to move the AF point around the frame. Way easier than using the four way controller for it...
    ---
    eReR

  4. #64

    Domyślnie

    Dzięki, muszę to sprawdzić. Jak na razie EVF i LCD nie chcą mi działać jednocześnie - muszę doczytać jak to zrobić.

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    @ maxwawa: Przepraszam że jeszcze raz o to pytam, ale czy mógłbyś mi to wytłumaczyć jak jest możliwe jednoczesne używanie EVF i dotykowego LCD, bo wydaje mi się że nie wiesz o czym piszesz.
    a mi się wydaję że skoro tak piszesz to nie posiadasz GX7
    bo jest to jedna z najfajniejszych a zarazem intuicyjnych funkcji w tym aparacie za pomocą dotykowego wyboru punktu AF na ekranie podczas pracy z użyciem wizjera. Ekran LCD jest wtedy wygaszony. co jest oczywiście logiczne.

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    a mi się wydaję że skoro tak piszesz to nie posiadasz GX7
    bo jest to jedna z najfajniejszych a zarazem intuicyjnych funkcji w tym aparacie za pomocą dotykowego wyboru punktu AF na ekranie podczas pracy z użyciem wizjera. Ekran LCD jest wtedy wygaszony. co jest oczywiście logiczne.
    Właśnie, że mam. Od wczoraj.
    Przyznam iż po wygaszonym ekranie nie "szurałem". Wygaszony - znaczy nie działa.
    Widać jest inaczej.
    Zwracam honor, muszę się doszkolić.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Podobne wątki

  1. Wybór puszki na dłuuugą podróż
    By the.economist in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 21:15
  2. Obiektyw na podróż do Tajlandii
    By drmariusz in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 06-03-2014, 10:46
  3. Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 21:02
  4. Nie lustrzanka na egzotyczną podróż.Pilne!
    By wjk in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 05-11-2009, 01:44
  5. Obiektywy na egzotyczną podróż
    By neshanic in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-09-2007, 16:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •