Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Nik Collection

  1. #1

    Domyślnie Nik Collection

    Witam
    Własnie zainstalowałem filtry Nik Collection na nowym kompie z windows 10. O ile Color efex pro chodzi bez zarzutu to z pozostałymi filtrami są duże kłopoty. Niestety windowsa 10 nie ma na liście kompatybilnych systemów a mi do głowy nie przyszło przed kupnem żeby to sprawdzić Sądziłem ze po takim czasie od premiery wszystko się już dopasowało.Czy jest ktoś komu jednak Nik chodzi na 10 . Czy jest na to jakaś rada?

  2. #2

    Domyślnie

    U mnie na win 10 wszystko śmiga bez zarzutu. Co masz na myśli pisząc "duże kłopoty"?

  3. #3

    Domyślnie

    Nik Collection działa na 10 bez problemu. Jakieo masz PS/LR, na czym Ci nie działają filtry?

  4. #4

    Domyślnie

    Np. Viveza po nałożeniu punktu kontrolnego suwak promienia nie działa

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Output Sharpener- punkt kontrolny działa na cale zdjęcie Okien filtrów nie można zminimalizować ani zamknąć z wyjątkiem coler efex .Ten działa bez problemów Używam z LR

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Czy filtr HDR efex pro jest w pakiecie ? czy trzeba go kupic oddzielnie bo u mnie sie nie zainstalował

  5. #5

    Domyślnie

    Może to jakiś problem LRa bo na PS działa wszystko. HDR jest w pakiecie... A jakiego masz LRa?

  6. #6

    Domyślnie

    Lightroom 6

    - - - - kolejny post - - - - - -

    wersja pudełkowa

  7. #7

    Domyślnie

    Może i pytanie głupie, ale mówimy o legalnym LR na legalnym W10 i z legalnym NIKiem?
    Odinstaluj NIKa i zainstaluj na nowo. Jak nie zadziała, to pisz maila do googla

  8. #8

    Domyślnie

    Tak wszystkie programy są legalne. Podejżewalem ze wina leży po stronie Nika bo na jego stronie jest napisane że najwyższy kompatybilny system to windows 8. Spodziewalem sie tylko że nie będe jedyny z takim problemem a tu jest odwrotnie. Dzięki wszystkim za odpowiedz i pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    U mnie NIK działa bez problemu na win 10. Gdzieś spotkałem się z opinią, że jak coś lata na win 8 to na 10 też będzie.
    Przeinstaluj NIK-a a jak to nie pomoże to pisz do Google.
    2xD750 | 28 1.8 | 50 1.8 | 85 1.8 | 24-70 2.8 | 70-200 2.8| SB800, SB900, SB910 | YN622TX YN622N 2xYN685 |
    Moje WWW

  10. #10

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie.... głupie pytanie....zainstalowałem Nik na Windows 10, ale nie mogę go odpalić na moim kompie... nie mogę znaleźć pliku exe.... czy ktoś może mi pomóc ? pozdr i czekam na wieści..... podpowiem, że już szukałem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. My Little Collection
    By wpkx in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-01-2016, 05:19
  2. NIK Collection a faktura VAT
    By nigel in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-01-2014, 14:14
  3. Promocja na Nik Collection
    By art_killer in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-03-2013, 15:16
  4. [ Glamour/Beauty ] Hair Collection
    By kucza21 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-06-2011, 16:24
  5. [ Glamour/Beauty ] Mayo Collection
    By malita in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 22-08-2009, 18:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •