Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof_BB Zobacz posta
    Trzeba to normalne użytkowanie zdefiniować.
    Wycieczka do Grecji 1 dzień ponad 800 zdjęć a dni 7 i każdy w innym regionie pstrykasz jak automat
    bo lepiej mieć za dużo niż coś ładnego ominąć drugiej okazji może nie być....

    Jakieś Chrzciny 1 dzień około 500 zdjęć - tzn pstryków a zdjęcia wybiera się potem tyle ile trzeba.
    Jakiś ślub może i kilka tysięcy nabić,
    Jakieś zawody pokazy tryby seryjne np mój bezlusterkowiec wali serią 9 na sekundę...
    Z takich pokazów 1000 pstryków to standard
    Jak ktoś się dobrze rozpędzi to 70 tys. na rok pstryknie jak nic

    Najlepiej kupić aparat od artysty. Siedzi taki w plenerze myśli, planuje kadr zrobi 3 pstryki do HDR i wraca do domu obrabiać dzieło artystyczne
    To Ty kamerę powinieneś kupić , jestem pod wrażeniem, wracasz czasem do tych zdjęć, masz czas to przeglądać ?
    Fuji X I Kredyt hipoteczny w CHF

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pire Zobacz posta
    To Ty kamerę powinieneś kupić , jestem pod wrażeniem, wracasz czasem do tych zdjęć, masz czas to przeglądać ?
    Albo ma się oko albo nie ma się, ja jadąc gdzieś w góry lub w inne miejsce nieraz zrobię z max 50 zdjęć bo widzę ze warunków nie ma na zdjęcia.

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hal Zobacz posta
    Albo ma się oko albo nie ma się, ja jadąc gdzieś w góry lub w inne miejsce nieraz zrobię z max 50 zdjęć bo widzę ze warunków nie ma na zdjęcia.
    Ja kiedyś potrafiłem na jakiejś bzdurnej imprezce klepnąć 500-1000 zdjęć, z czego wartych uwagi było maksymalnie 10-15 fotek. Teraz się ograniczam, na karcie mieści się 182 zdjęcia (Raw + Jpeg) i tyle musi wystarczyć. A jak się zapomnę to siadam gdzieś w kącie i robię szybką segregację.

    Ps. X-T10 mam od lipca i wg. nazewnictwa folderów zrobiłem już 6000 zdjęć, dużo?
    lustra-brak

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hal Zobacz posta
    Albo ma się oko albo nie ma się, ja jadąc gdzieś w góry lub w inne miejsce nieraz zrobię z max 50 zdjęć bo widzę ze warunków nie ma na zdjęcia.
    W takich przypadkach mam podobnie ale już np. na wycieczce grupowej nie ma czasu i warunków ku temu więc pstrykam jak Japończyk wszystko co się rusza.
    Po połowie takiego turystycznego dnia znajomi maja już rozładowane kompakty (nie dziwne skoro na 30 m walili wbudowanym flashem i każdego pstryka oglądali na lcd) więc i im musze pstrykać.
    Często gęsto warunki oświetleniowe są takie że czasem posiadana przez kogoś lustrzanka z kitem np. D5000 też nie dają rady a flash zabroniony.

    No a reportaż z jakiejś imprezy na kilkaset osób to już ma swoje prawa nawet gdyby każde zdjęcie było idealne to kilkaset by musiało być pstryknięte.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez pire Zobacz posta
    To Ty kamerę powinieneś kupić , jestem pod wrażeniem, wracasz czasem do tych zdjęć, masz czas to przeglądać ?
    A bywa, że też filmuję

    Co do czasu na oglądanie to tak - prezentacja zdjęć na plaźmie przy muzyce to mój ulubiony relaks bierny
    Przez to mam teraz "odchyłkę" kadrowania w proporcji 16:9.
    Wystarczy zrezygnować z prania mózgu w tv i czas się znajdzie.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 15:43
  2. D5100 - jak sprawdzić ilość wolnego miejsca na karcie pamięci?
    By Grooveman in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-05-2013, 21:27
  3. Ilość zdjęć zrobionych/numeracja
    By duchaa in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-06-2009, 22:42
  4. Jak sprawdzic ile zdjęć zrobił D1x?
    By Rysiek311 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-05-2008, 16:57
  5. Jak Sprawdzić Ilość Klaplnięć Migawki?
    By Zakk in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-03-2008, 15:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •