Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slash12 Zobacz posta
    Z tego co wyczytałem w necie to AF w X-PRO-1 zachowuje się jak żółw w porównaniu z XT-10? Ile jest w tym prawdy?
    Dużo w tym prawdy.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Witek.K Zobacz posta
    A ja zapytam przewrotnie: Dlaczego bezlusterkowiec, oraz dlaczego nie pytasz w watku Fuji?
    Bezlusterkowiec dlatego iż fajnie mieć możliwość wymiany szkła i dopasowania go do swoich upodobań . Temat o fuji pewnie szybko by zaginął ,dlatego utworzyłem osobny wątek.


    Po sprzedaniu obiektywów 27 i 18 z zestawu x Pro-1 cena body wyniesie około 1800zł .
    X-T10 wyniesie mnie najtaniej 2830zł
    Używany XE-1 900zł

    Zastanawiam się... Może wybrać najtańsze body i zakupić 35/1.4?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Dużo w tym prawdy.
    Czyli według Ciebie zdecydowanie X-T10?

  3. #13

    Domyślnie

    Wymieniac szkla mozesz rowniez w lustrzance. Bedzie taniej, szybciej i latwiej. Pozwól ze znow zapytam, jakie sa Twoje wczesniejsze doświadczenia ze sprzetem foto? Bezlusterkowce Fuji sa dosyc specyficzne, raczej dla osób, które wiedza czego im potrzeba. Chcę oszczędzić Ci rozczarowan.
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Witek.K Zobacz posta
    Wymieniac szkla mozesz rowniez w lustrzance. Bedzie taniej, szybciej i latwiej. Pozwól ze znow zapytam, jakie sa Twoje wczesniejsze doświadczenia ze sprzetem foto? Bezlusterkowce Fuji sa dosyc specyficzne, raczej dla osób, które wiedza czego im potrzeba. Chcę oszczędzić Ci rozczarowan.
    Lustrzanka ze względu na gabaryty odpada ,ale patrząc na ceny byłoby o wiele taniej. Moje doświadczenia ze sprzętem foto zakończyłem na bezlusterkowcu od panasonica . W systemie micro4/3 brakowało mi małej głębi ostrości, ale AF był naprawdę bardzo szybki i pewnie w fuji takiego nie doświadczę.
    Dlatego kupując 35/1.4 + body (tylko nie wiem jakie) będę mógł uzyskać małą głębie ostrości.

  5. #15

    Domyślnie

    X-T10 + 18/2 + 35/1.4 jak masz troche wiecej kasy, zamiast 18-ki, 14/2.8. Chyba, że lubisz 18-cie mm co jest w pelni zrozumiałe
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Witek.K Zobacz posta
    X-T10 + 18/2 + 35/1.4 jak masz troche wiecej kasy, zamiast 18-ki, 14/2.8. Chyba, że lubisz 18-cie mm co jest w pelni zrozumiałe
    Z tej 18 zdjęcia nie będą wychodzić jak z dobrego " smartfona "? Tylko mnie nie zlinczujcie..
    Kupie 35/1.4 na początek a później dozbieram pewnie do 14 . A jeszcze później do typowego szkiełka portretowego np. 56/1.2 ,ale ta cena mnie przeraża... i chyba nigdy tyle nie wydam na szkło...

  7. #17

    Domyślnie

    Polecam swój zestaw.. 14,35,60..

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slash12 Zobacz posta
    Z tej 18 zdjęcia nie będą wychodzić jak z dobrego " smartfona "? Tylko mnie nie zlinczujcie...
    Jak fotograf trąba, tu mu i Leiki zdjęcia wyjdą jak ze smartfona
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slash12 Zobacz posta
    Z tej 18 zdjęcia nie będą wychodzić jak z dobrego " smartfona "? Tylko mnie nie zlinczujcie..
    Kupie 35/1.4 na początek a później dozbieram pewnie do 14 . A jeszcze później do typowego szkiełka portretowego np. 56/1.2 ,ale ta cena mnie przeraża... i chyba nigdy tyle nie wydam na szkło...
    Sam ocen - https://www.flickr.com/search/?q=Fuji%20xf18
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  10. #20
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2013
    Miasto
    Białystok
    Posty
    226

    Domyślnie

    Slash, czy miałeś w rękach x-pro1? Jeżeli nie to tylko powiem Ci, że to wcale nie jest małe body. Przy takim x100 wypada jak kawał jak klocka. Żeby nie to pewnie bym się na nie już dawno skusił wraz z 18 i 35mm 1,4. Jeżeli nie masz możliwości sprawdzić go na żywo to polecam porównać na tej stronie http://camerasize.com/compare/

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 18-04-2017, 13:17
  2. Fuji X-20 czy Fuji XA-1
    By tol2di in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-02-2014, 14:36
  3. olympus e-m5 - konkurent dla fuji x-pro1
    By hellbike in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 280
    Ostatni post / autor: 03-08-2012, 08:04
  4. zasilacz z Fuji s2 do Fuji s3...?
    By hondac in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-06-2007, 08:50
  5. Fuji S5 = D200+fuji sensor.
    By Rave in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 18-09-2006, 23:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •