Close

Strona 4 z 63 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 628
  1. #31

    Domyślnie

    Dwójka podobałaby się mi bez linii horyzontu i nieba. to ja wrzucam coś takiego, jeszcze z E-PL5. Jest nowy PEN. Dla mnie bardzo ładny.
    Ostatnio edytowane przez robanto ; 27-01-2016 o 20:32

  2. #32

    Domyślnie

    Zdjecie bardzo ciekawe, fajnie światło zagrało. Tylko dlaczego takie małe? To, że matryca jest "mała" niekoniecznie oznacza, że fota ma mieć wymiary znaczka pocztowego.
    Nie wiem, może zapodaj.net ma jakieś ograniczenia pliku, ale możesz spróbować na imgur.com i podlinkować fotę bezpośrednio, jako BBcode. Bardzo chętnie zobaczyłbym to w normalnych na forum rozmiarach, czyli około 1000 px na dłuższym boku. Z góry dzięki.

    A jak tam Ziuta?
    Co do mojego widoczku - tak lepiej?


  3. #33

    Domyślnie

    no fakt, hosting wrzuca miniatury, ale kliknięcie powiększało zawsze. No na mój gust fajniej jest z takim kadrowaniem, mniej dosłowne
    Ziuta ma się rewelacyjnie, muszę coś nowego zrobić, bo to fajnie szurnięty kot

  4. #34

    Domyślnie

    Robanto, coś w sobie ma ten kadr. Podoba mi się.

    Ligo, zazdroszczę Ci tych widoczków.

    Mój poczciwy przyjaciel GH2 przewietrzył się dziś trochę w terenie. Mnie trochę bardziej przewiało, bo większość czasu siedział sobie "cwaniaczek" w kieszeni kurtki.

  5. #35

    Domyślnie

    No i jaki efekt tego przewietrzania?

    A widoczki, no fakt, są...
    Tylko problem u mnie jest taki, że robione są zawsze w biegu, a nie na spokojnie.
    No to "widoczek" dam.


    A propos, w Waszej okolicy też tak dbają o panie pracujące przy drodze?


    Kolega robanto uparł się, żeby jednak nie pokazywać ciekawej foty w normalnych rozmiarach.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    No i jaki efekt tego przewietrzania?
    Mam trochę ujęć filmowych, a zdjęcia Nikon łapał...

    Niezłe te autka/o... 3 w 1, ale ten napis z drugiej foty to już mnie całkiem "na łopatki" kładzie

  7. #37

    Domyślnie

    Coś wątek gaśnie, a szkoda. To ja coś wrzucę z ostatniego spacerku z lasu, bez żadnej jakiejś obróbki. szkło 45/1,8. Klik powiększa co nie co Trochę szkoda bo program Olympusa nie wyostrza mi po pomniejszeniu.

  8. #38

  9. #39

    Domyślnie

    ciekawa architektura.

  10. #40

    Domyślnie

    Nauczyli mnie jak fotkę zapodac w watku nexowym, wiec skita i epl5, na dowod ze Olek na statywie za trzy dychy, tez potrafi
    Takie wakacyjne. Stare bo z wakacji.

Strona 4 z 63 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •