Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    (tych co to ciągle świecą nawet przy krótkich czasach ekspozycji )
    hej, a to ci sie trafil egzemplaz.... tego nie powinno być.
    Sory że nie odpisałem ale miałem strasznie duzo pracy - a temat był szeroki
    no a teraz to juz pewnie wszystko wiesz...

  2. #22

    Domyślnie

    Na szczęście hotpixeli nie zauważyłam, ale rzeczywiście egzemplarz jest wyjątkowo pechowy. Dzisiaj na przykład przy przeglądaniu zdjęć na wyświetlaczu, aparat sam przejął kontrolę nad procesem i przewinął sobie w ekspresowym tempie kilkadziesiąt zdjęć.
    Mam też kolejną ciekawostkę: wczoraj na sesji współpraca z lampą SB80-DX była cokolwiek dziwna. Lampa przełączała się od czasu do czasu z D-TTL na TTL tudzież z AA na A, a raz odpaliła mi z całą mocą zupełnie nieoczekiwanie i nieadekwatnie do sytuacji zdjęciowej...
    Nie wiem, co mam o tym myśleć. A może jednak wiem:
    Sprzetam tanio D100
    _________________________
    Kaweszi
    D300, D100, F80

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nin
    fakt faktem przy reporterce wysiada
    ale do innych zastosowan jest git !
    z gory sorki za offtopic, ale nie moge sie powstrzymac...czytajac te posty o zastosowaniach nowego sprzetu odnosze wrazenie ze nie da sie zrobic fotoreportarzu bez wszystkich tych technicznych fajerwerkow wspolczesnych aparatow... chyba czasami powinno sie zejsc na ziemie i po prostu fotografowac. jakos przez dziesiatki lat ludzie robili kazda mozliwa fotografie analogowym sprzetem, gdzie szybkosc aparatu wyznaczal ruch kciuka... i nagle te wszystki ulatwienia. ktore mialy pomoc, nagle zaczely odgrywac wiodaca role i okazuje sie ze aparaty, ktore maja wszystkie mozliwe cuda na kiju nie nadaja sie do fotografii...??? to nie jest proba trolowania tylko zwrocenie uwagi na pewien fakt, o ktorym czesc forumowiczow zdaje sie po malu zapominac. aparat sluzy do robienia zdjec - po prostu...pozdrawiam celuloidowo
    d700|d300|F801|N 24-70 2.8|N 70-200 2.8 VR II|N 17-55 2.8|mir 20 3.5|SB800
    www.chilistudio.pl | www.wmfoto.pl

  4. #24

    Domyślnie

    Właśnie dlatego zaczynam wątpić, czy poza obniżeniem kosztów tego zajęcia, może mnie czekać jeszcze ze strony mojego cyfrowego "dobrodziejstwa" coś dobrego...
    _________________________
    Kaweszi
    D300, D100, F80

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BartekM
    z gory sorki za offtopic, ale nie moge sie powstrzymac...czytajac te posty o zastosowaniach nowego sprzetu odnosze wrazenie ze nie da sie zrobic fotoreportarzu bez wszystkich tych technicznych fajerwerkow wspolczesnych aparatow... chyba czasami powinno sie zejsc na ziemie i po prostu fotografowac. jakos przez dziesiatki lat ludzie robili kazda mozliwa fotografie analogowym sprzetem, gdzie szybkosc aparatu wyznaczal ruch kciuka... i nagle te wszystki ulatwienia. ktore mialy pomoc, nagle zaczely odgrywac wiodaca role i okazuje sie ze aparaty, ktore maja wszystkie mozliwe cuda na kiju nie nadaja sie do fotografii...??? to nie jest proba trolowania tylko zwrocenie uwagi na pewien fakt, o ktorym czesc forumowiczow zdaje sie po malu zapominac. aparat sluzy do robienia zdjec - po prostu...pozdrawiam celuloidowo
    He, he pewnie zaraz ktoś napisze że jesteś stary zgred i nie idziesz z duchem czasu

    Co do szybkości kciuka, to uważam że jest jeszcze sporo sytuacji gdzie jest szybszy niż CAM 99999XYZ. Problem w tym że oczka te same, a celowniki coraz ciemniejsze.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #26

    Domyślnie

    Kochani, jak sprawdzić ilość fotek, jaką ma na swoim koncie D100? Próbowałam przez IrfantView i Opanda, ale nie mogę znaleźć takiej informacji. Jest wszystko, tylko nie to . Pomóżcie...

    [ Dodano: 2005-10-03, 17:01 ]
    Drodzy D-setkowicze, wiem że jesteśmy tu w mniejszości, ale może jednak ktoś wie, jak sprawdzić "przebieg" D100...??? Bardzo mi na tym zależy.
    _________________________
    Kaweszi
    D300, D100, F80

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •