Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Albert44 Zobacz posta
    Dołączam też moją - pozytywną opinię dla Hahnela.
    a mi hahnel często pokazuje nagłą stratę całkowitej energii i po wł/wył. działa dalej... jedzie do reklamacji.
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  2. #12

    Domyślnie

    Również odradzam PremiumGold, kupiłem kiedyś do D70. Bardzo mała pojemnoś, około 3 razy mniejsza od deklarowanej.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Spytam krótko --> EN-EL3 do D70s Hahnela czy Nikona? Ew. może coś lepszego?

  4. #14

    Wink

    moze i bede wyklęty ale trudno..
    od listopada 2006 posiadam PG 2600 Ah LI-ion i sobie chwalę.
    Ja także kupiłem w warszawskim eltec'u i poza dziwnymi sytuacjami przy rozladowanym akku(mozna faktycznie jeszcze cos z niego wykrzesac) innych przykrych rzeczy w uzytkowaniu nie zanotowalem. trzyma porównywalnie do Nikonowskiej bateryjki, ładuje się podobnie jak ona. jest tez dobrze wykonana0choc faktycznie-wole chyba nie wiedziec co jest w srodku
    Sens kupowania orginalnej baterii sygnowanej marką Nikon nie gwarantuje mi niczego tak na serio. I przy podróbce i przy oryginale deklarowana pojemnosc moze sie roznić od rzeczywistej- trzeba sie pogodzic ze swiadomoscią że Nikon tez robi klientów w jajo-tu klania sie wadliwa seria do d70. swego czasu.
    Tak samo jakby kupowac akumulator do merca w serwisie merca...Szkoda dla mnie czasu i kasy zeby za denny znaczek nabijać komuś skarbonke.
    Moim zdaniem lepiej kupic sprawdzony zamiennik.
    Czy Hahnel czy Premium Gold,nie wiem. Ja tam ze swojego jestem zadowolony(moze dobrze trafilem...).Nikonowski Akumulator za 200 zl? bez jaj,tyle kosztuje aku bateria do auta osobowego.
    Kupuje sie ,proporcjolanie do wartosci sprzetu.
    Kupując samochod nie wydasz chyba na akumulator 1/10 jego wartosci?
    Pozdrawiając,rozsądku życzę.
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  5. #15

    Domyślnie

    farciarz
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rockabilly Zobacz posta
    ...Moim zdaniem lepiej kupic sprawdzony zamiennik.
    Czy Hahnel czy Premium Gold,nie wiem. Ja tam ze swojego jestem zadowolony(moze dobrze trafilem...).Nikonowski Akumulator za 200 zl? bez jaj,tyle kosztuje aku bateria do auta osobowego.
    Kupuje sie ,proporcjolanie do wartosci sprzetu. ...
    Jednak wolę wydać 200 zł na aku do korpusu za 3k zł, niż potem wozić się po serwisach i tracić gwarancję za parę złociszy oszczędności.
    D80; Nikkor 18-70 DX; Tokina: 12-24 A-TX, 300 AT-X f:4 (edit); Manfrotto 055DB+029MK; Lowepro Slingshot 200

  7. #17

    Domyślnie

    to wasz wybór.
    jednak chyba koniecznie chcecie zrobic burzę w szklance wody?
    ilu uzytkownikom wylały akumulatory w puszkach?ilu wybuchły czyniąc wielkie szkody dla elektroniki?
    jednemu na 1000?a może nie ma tu takiego uzytkownika?
    ja upieram sie przy swoim zdaniu, moze i niektore zamienniki sa gorsze a inne lepsze jednak dla mnie tematu nie ma. Kupno oryginalnego akku(wcale nie az tak dobrego) -dodajmy że w wiekszosci przypadków zapasowego....to pomyłka.
    czy kupujecie do swoich aut tylko oryginalne koncowki drazkow kierowniczych,oryginalne filtry ,oryginalne klocki? n o n s e n s
    Ostatnio edytowane przez rockabilly ; 21-05-2007 o 21:30
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  8. #18

    Domyślnie

    Kupno zamiennika to dobre posunięcie o ile jest to zamiennik markowy z gwarancją i pozycją na rynku np. GP lub HAHNEL . Reszta cudownych wynlazków do kosza na smieci - robione sa na pozagatunkowych ogniwach przez nie wiadomo kogo i nie wiadomo gdzie. Trochę tego przerobiłem więc swoje praktyczne doświadczenie mam.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rockabilly Zobacz posta
    to wasz wybór.
    jednak chyba koniecznie chcecie zrobic burzę w szklance wody?
    ilu uzytkownikom wylały akumulatory w puszkach?ilu wybuchły czyniąc wielkie szkody dla elektroniki?
    jednemu na 1000?a może nie ma tu takiego uzytkownika?
    ja upieram sie przy swoim zdaniu, moze i niektore zamienniki sa gorsze a inne lepsze jednak dla mnie tematu nie ma. Kupno oryginalnego akku(wcale nie az tak dobrego) -dodajmy że w wiekszosci przypadków zapasowego....to pomyłka.
    czy kupujecie do swoich aut tylko oryginalne koncowki drazkow kierowniczych,oryginalne filtry ,oryginalne klocki? n o n s e n s
    co do części samochodowych to "PRENIUM GOLD" jest odpowiednikiem wyrobów tureckich czyli skrajnie niska jakość czasem nawet nie pasująca ... jeśli mam do wyboru nalewane klocki hamulcowe za 25 zl w jakiejś szopie a oryginał za 100 wybiorę oryginał ponieważ i tak taniej mi wyjdzie .. lub kupie godziwy zamiennik czasem niczym sie nie różniący od oryginału niestety to nie bedzie cena turcji.. ) tak czy siak ..lepiej kupic raz a dobrze.
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  10. #20

    Domyślnie

    A co powiecie o takich zamienikach jak Batimex czy Hama? Warto w ogole brac cos takiego pod uwage? Hama kusi 5 letnia gwarancja no i umiarkowana cena, Batimex tanszy ale gwarancja za to tylko na 6 mies. Chetnie poczytam opinie osob, ktore uzywaly badz uzywaja tych akumulatorkow. Pytam bo mam zamiar dokupic drugi i niekoniecznie musi to byc oryginal Nikona za prawie 200 PLN.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •