Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Koleżanka

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2015
    Miasto
    Maków Podhalański
    Posty
    17

    Domyślnie Koleżanka

    Na wstępie zaznaczam, że zdjęcie nie jest częścią żadnej sesji, tylko dziełem przypadku (uchwycenia chwili), w dość słabym oświetleniu. Tak więc mając to na uwadze prosiłbym o wyrażenie opinii (słowa krytyki są jak najbardziej mile widziane).

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek_ŁowcaB Zobacz posta
    Na wstępie zaznaczam, że zdjęcie nie jest częścią żadnej sesji, tylko dziełem przypadku [...]
    I tutaj autor trafił w sedno. Fotka z pewnością pamiątkowa, bez większych aspiracji. Jasne elementy w tle przyciągają wzrok. Wstawiamy ciut większe.
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    Jak dla mnie ani to portret ani repo.
    Koleżanka się zagapiła a ty popełniłeś tzw. pstryk.
    Czapka ostrzejsza od twarzy wskazuje dodatkowo na problemy z AF...
    Wypijmy za blendy...

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo ciekawa, aktywna i nieplastikowa istota o duszy artystycznej... Zdjęcie nie powala ale modelka intryguje.

    Masz inne kadry z tą panią?

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2015
    Miasto
    Maków Podhalański
    Posty
    17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Fotka z pewnością pamiątkowa, bez większych aspiracji. Jasne elementy w tle przyciągają wzrok.
    To się zgadza. Zdjęcie z założenia nie miało mieć wielkiego wyrazu artystycznego, po prostu zauważyłem możliwość skomponowania całkiem ciekawego kadru i jak to ujął galaza, wykonałem pstryk. Swoją drogą AF w aparacie działa dobrze, a niedokładna ostrość to tylko moja wina. W tym przypadku chodziło mi bardziej o ocenę techniczną zdjęcia, czyli np kadrowanie, światło, ogólny odbiór zdjęcia itp. Co do ostatniej odpowiedzi, to żadnych innych w miarę sensownych kadrów nie mam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •