Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rlat Zobacz posta
    No i gdzie się tego nauczyć ? Sailor może jakiś kurs zrobisz z fotografii kulinarnej (albo książkę napisz). Bo to co jest dostępne w Galaktyce czy Helionie woła o pomstę do nieba.
    P.S. Wiem, wykopałem dinozaura - ale trzeba jakoś ożywić to forum.
    faktycznie trupek z szafy :P
    ksiazki pewnie nie bedzie, choc nigdy nie mow nigdy ... ale za jakis czas bede przechodzil na fotograficzna emeryture :P to pewnie zrobie pare kursow z fotografii zarcia i bizuterii
    a co? piszesz sie? :P

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Adam Okuń Zobacz posta
    10. Domowa choć z restauracji
    skoro juz komentuje twoje zdjecia w tym watku - duzoe lepsze swiatlo choc zakladam ze zastane. nadal kiepsko. tu pare suwaczkow w ps i bedzie ok, choc wypadaloby ich nie uzywac robic od razu dobrze.
    co do samego zdjecia - obrus pofalowany :/ fasolka przebarwiona czyli przerosnieta czyli bedzie lykowata - tak to odbierze klient, pierszy nieostry ziemniak przebarwiony, czyli bedzie bez smaku, losos malo wyglada na lososia, kielki juz bardzo zmeczone jakby wczorajze lub za dlugo na cieplym daniu lezaly. to tak na szybko o zdjeciu mozesz mnie znienawidzic :P
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  2. #32

    Domyślnie

    Potrawy powinien fotografować/opisywać tylko smakosz.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #33

    Domyślnie

    Sailor, książkę chętnie, kurs niestety nie.
    Co stoi na przeszkodzie byś napisał , galaktyka od dawna nie wydała żadnej książki foto myśle, ze nie miałbyś problemu z ydawcą.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rlat Zobacz posta
    Sailor, książkę chętnie, kurs niestety nie.
    Co stoi na przeszkodzie byś napisał , galaktyka od dawna nie wydała żadnej książki foto myśle, ze nie miałbyś problemu z ydawcą.
    wlasciwie poza permanentnym brakiem czasu to nic .. wiesz ile sie pracuje nad zdjeciami do ksiazki? a do wlasnej to juz w ogole masakra
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #35

    Domyślnie

    Potraktuj to jako projekt po godzinach


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  6. #36

    Domyślnie

    Może mam coś z masochisty ale wolę burę od kogoś kto robi piękne zdjęcia niż prztyczka od kogoś kto prezentuje marne To tak a propo jednej takiej dyskusji o cyckołokciu.

    W temacie:
    Tak jak pisałeś światło zastane co nieco podciągnięte suwakiem w LR. Samo danie było bardzo dobre a fasolka bez łyka czyli wygląda na to, że je spieprzyłem zdjęciem. Całość kompozycji i elementy wystroju również sfotografowane tak jak zastałem.
    D3200/Nikkor 40mm/f2.8; Panasonic Lumix FZ1000
    Kolejowe Zagłębie

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rlat Zobacz posta
    Potraktuj to jako projekt po godzinach
    okrutny czlowiek z ciebie.. dzis zaczalem foty o 9 rano .. jeszczez nie skonczylem .. ty mi po godiznach kazesz pracowac :P

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Adam Okuń Zobacz posta
    czyli wygląda na to, że je spieprzyłem zdjęciem. Całość kompozycji i elementy wystroju również sfotografowane tak jak zastałem.
    nie do konca - ciezko miec wplyw na swiatlo, kompzycje czy dobor skladnikow przy daniu kupowanym w restauracji. nikt tam nie robi dania pod zdjecia - a to dosc mocno sie rozni, bo normalnie nie zwrocisz uwagi na plamki na asolce czy na to ze kielki leza 2min i oklaply a zdjecia takie szczegly wyciagaja. ale nei nalezy rezynowac i focic dalej
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  8. #38

    Domyślnie

    Moim błędem było też nie poinformowanie kelnerki, że będę focił. To czasami pomaga i kuchnia robi wtedy na tip top ...tak przynajmniej czytałem
    D3200/Nikkor 40mm/f2.8; Panasonic Lumix FZ1000
    Kolejowe Zagłębie

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Okuń Zobacz posta
    Moim błędem było też nie poinformowanie kelnerki, że będę focił. To czasami pomaga i kuchnia robi wtedy na tip top ...tak przynajmniej czytałem
    nie informuj. moga nie wiedziec w jakim celu focisz, wziac cie za blogera i na przyklad ci napluc :P
    choc przynaje ze czasem ale to glownie w stolicy, wyciagniecie aparatu zmienia podejcie obslugi na plus
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  10. #40
    juwitt41
    Gość

    Domyślnie

    Na widok niektórych zdjęć, aż zgłodniałam Powodzenia w dalszej pracy!
    _________________
    http://lumabook.pl/

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •