Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Nissin di866 II mark złamana stopka, Stopka nissin di866 II mark

    Witam

    Dla potomnych cała historia złamanej stopki w nissin di 866 II mark. Gdyby ktoś szukał w razie złamanej stopki elementu na wymianę to odrazu mówię szkoda czasu. Odwiedziłem każdy serwis lamp błyskowych w sieci, włącznie z dystrybutorami na Polskę jak i samym NISSIN company. Nie sprzedają i nie naprawiają tego. Czy odradzić klientowi kupowanie tych lamp??? To jest pytanie.

    Ja sobie poradziłem z tym problemem, choć już lampa była na straty. Spadła ze statywu zapięta w body.

    Narpawa polega na spawaniu plastiku.

    Gdyby ktoś chciał skorzystać z usługi naprawy, proszę o kontakt.

    Pozdrawiam
    Stanny

  2. #2

    Domyślnie złamana stopka do lampy Nissin Di866

    Cześć Stanny,

    Zgłaszam się w sprawie złamanej stopki w lampie Nissin Di866. Poszukuję informacji jak/gdzie można naprawić.
    Czekam na odpowiedź.

    Pozdrawiam,
    Ewelina
    __________________________________________

    Cytat Zamieszczone przez stanny456 Zobacz posta
    Witam

    Dla potomnych cała historia złamanej stopki w nissin di 866 II mark. Gdyby ktoś szukał w razie złamanej stopki elementu na wymianę to odrazu mówię szkoda czasu. Odwiedziłem każdy serwis lamp błyskowych w sieci, włącznie z dystrybutorami na Polskę jak i samym NISSIN company. Nie sprzedają i nie naprawiają tego. Czy odradzić klientowi kupowanie tych lamp??? To jest pytanie.

    Ja sobie poradziłem z tym problemem, choć już lampa była na straty. Spadła ze statywu zapięta w body.

    Narpawa polega na spawaniu plastiku.

    Gdyby ktoś chciał skorzystać z usługi naprawy, proszę o kontakt.

    Pozdrawiam
    Stanny

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •