Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: "Miłość"

  1. #11

    Domyślnie

    jak to tutylu nie pasuje?? tytuł jest w tym przypadku równie ważny jak jak Zdjęcie!

    oceniono: *****
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  2. #12

    Domyślnie

    Zdjęcie jest super ale mam taką małą uwagę. Na prawej piersi przydałby się odrobinke większy frangment materiału aby lepiej przysłonić sutek... Jakoś rzuciło mi się to w oczy..

    Gratsy za super ujęcie

  3. #13

    Domyślnie

    na początku - 5 gwiazdek no a teraz o zdjęciu - ramka jak powiedział Al jednym pasuje innym nie - mi pasuje
    Całość bardzo przemyślana - miłość ślepa jest i krwista - takie jest moje pierwsze skojarzenie, bardzo mi sie podoba mimo swojego "dynamicznego" odbioru zachowana jest delikatność. Gratulacje !!
    D7200

  4. #14

    Domyślnie

    Dziękuje za opinie.
    Rzeczywiście, teraz widzę, ze kilka rzeczy możnaby poprawić. Zaproponuję Karolinie przy okazji jakiejś innej sesji powtórne podejście do tego tematu. Mnie np. zaczęła przeszkadzać ta postrzępiona szarfa.. chyba lepsza byłaby gładka. Co do włosów - Al, też się zgadzam.
    Te moje ostatnie ramki miały być typu "polaroid", takie wspomnienie z łezką w oku.. Polaroidowe zdjęcia zagościły jako element scenografii na jednym z ostatnich zdjęć, które wkrótce pokażę.

    Osobę, która oceniłą zdjecia jako "słabe" a do tego nie znalazła chwili czasu aby podzielić się swoimi uwagami - pozdrawiam

  5. #15

    Domyślnie

    swietne wymowne zdjecie !!!! ale to juz wiesz
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  6. #16

    Domyślnie

    Pomysł świetny, piękna alegoria.

    Uwagi mam tylko co do kadrowania - uważam, że lekkie przekoszenie fajnie zdynamizowałoby to przedstawienienie, co dodałoby mu dramaturgii:


  7. #17

    Domyślnie

    nie przyszło mi to do głowy - faktycznie - sugestia Czornyja dodaje zdjęciu, a raczej >miłości< dramatyzmu, pasji

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Pomysł świetny, piękna alegoria.

    Uwagi mam tylko co do kadrowania - uważam, że lekkie przekoszenie fajnie zdynamizowałoby to przedstawienienie, co dodałoby mu dramaturgii:
    no i super, nie ma jak praca zespołowa

  9. #19

    Domyślnie

    Przed chwilą jeszcze raz zerknąłem i wyłapałem coś innego - usta. Żona z miejsca powiedziała że wyglądają jakby dziewczyna malowała się podczas jazdy Moze to wina oświetlenia które pozostawia minimalny cień nad wargą...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    Moze to wina oświetlenia które pozostawia minimalny cień nad wargą...

    oświetlenie z dołu

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •