Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Szukam kursu Photoshop

    Hej,
    Jak w temacie. Jaki kurs polecicie ?Może być internetowy.

  2. #2

    Domyślnie

    Eduweb

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  3. #3

    Domyślnie

    Zaawansowany czy podstawy?
    Jak chodzi o krajobraz to przejrzyj moje portfolio, a może coś znajdziesz co Cię zainteresuje
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  4. #4

    Domyślnie

    A ja polecę 'Nieoficjalny podręcznik' (Lesa Snider). Wiem wiem, to nie kurs, ale warto znać pozycję.
    A poza tym internet to kopalnia przeróżnych tutoriali i na pewno znajdziesz wszystko, reszta to próby i ból porażek aż do skutku, kiedy będziesz zadowolony z efektu.
    Powodzenia
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  5. #5

    Domyślnie

    Eduweb byłby całkiem w porządku. Też zacząłem kopać w necie i znalazłem www.kusrphotoshop.pl Co sądzice o nim ?

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2013
    Miasto
    Chesterfield
    Posty
    58

    Domyślnie

    ^

    Twój link nie działa kolego. Czy chodziło o to? http://kursphotoshopa.pl/
    2x D5100 | Nikkor 50mm f/1.8G | Nikon SB-700 | X1 Tx + Rx | Stratus 10 | Nano Pole + Snap head | Lastolite, Metz
    SP1000 | Helios 44M-4 58mm f/2 |

  7. #7

    Domyślnie

    O ten http://kursphotoshop.pl/ , popełniłem literówkę przy wpisywaniu

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o darmowe to np kurs pt. szukaj i znajdź na youtube... YouTube to może być sporą skarbnicą wiedzy zwłaszcza dla osoby, która ma jakieś wyczucia smaku i estetyki. Cechy te pozwolą odseparować meteorytykę od chłamu i kiczu. Jeśli idziesz w stronę wydania pieniędzy to skupił bym się na pozycjach książkowych lub szkoleniach. Wydaje mi się jednak, że szkolenia takie jak u Tomka przynoszą 100% korzyści jedynie osobom które mają już ugruntowane podstawy obsługi PS'a. Jeśli zaczynasz, to szukał bym czegoś skierowanego bardziej pod amatorkę, ale jest to tylko moja opinia.
    Σ Art 20mm 1.4, Σ Art 35mm 1.4, Σ Art 85 1.4, T 70-200mm 2.8 G2 zakurzony D600

  10. #10

    Domyślnie

    [QUOTE=skinny500;3535187]Jak szkolenie też ci pasuje to zapraszam: Szkolenie z profesjonalnego retuszu zdjęć - cała wiedza w pigułce.



    szkolenie Tomka mogę polecić z czystym sumieniem - duża ilość przydatnej wiedzy, również dla początkujących
    Commercial footer has been removed pursuant to forum rules

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •