Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Psy 2

  1. #1

    Domyślnie Psy 2

    Psie życie...
    1



    2




    pozdrawiam
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie 1 ok. Może troszkę szerszy kadr, ale sam nie wiem? Drugie - też fajny pomysł, ale może subtelnie jaśniej
    Pozdrawiam Piotr

  3. #3

    Domyślnie

    Na drugim piesek cierpliwie czeka kiedy Pan wstanie od stołu i łaskawie pozwoli zaprowadzić się do domu..



    pozdrawiam
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #4

    Domyślnie

    fajnie na 2. ale chyba za szeroko, ciekawa jest mordka, wiec chyba zaciesnic i to sporo
    Mariusz Hajdarowicz

    F801s Nikor 24-50, S 70-300APO, 50 1.8, no i D70 KIT przybyła SB800

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hajdar
    fajnie na 2. ale chyba za szeroko, ciekawa jest mordka, wiec chyba zaciesnic i to sporo
    Dużo kadrowałem; Benek(tak nazywa się piesek) pilnował właściciela i nijak nie pozwalał bliżej podejść.

    Dokładam jeszcze kota

    3


    pozdrawiam serdecznie
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •