Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: próba

  1. #1

    Question próba

    witam
    podrzucam dwie wersje z nadzieja wytknięcia błędów oraz z prośbą o wskazówki na przyszłość
    śmiało możecie wytykać wszystkie błędy
    1

  2. #2

    Domyślnie

    Trochę (bardzo) razi brak precyzji przy "rozmazywaniu" tła, szczególnie widoczne na lewym barku. Dodatkowo nieostrość na grzywce, wygląda jak robiona przez szybę, natomiast twarz nie. Moim zdaniem psuje to odbiór zdjęcia. I ten element pod szyją, nie wiem co to jest i dlaczego się to w tym miejscu znalazło.
    Oszczędniej i precyzyjniej używaj narzędzia blur. Co do ekspozycji, idzie trochę w stronę hihg key, ale nie mam zastrzeżeń, ponieważ przy portrecie lubię czasem tą technikę.
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  3. #3

    Domyślnie

    A ja myślałem że to tilt shift bo własnie w tej technice obraz rozmazuje się ''nielogicznie''

  4. #4

    Domyślnie próba

    Cytat Zamieszczone przez tomekb3 Zobacz posta
    A ja myślałem że to tilt shift bo własnie w tej technice obraz rozmazuje się ''nielogicznie''
    rozmywa sie bardzo logicznie pod warunkiem, ze zna sie zasady dotyczące GO i tego jak działa TS.

    Zdjęcie ok. Niepotrzebnie aż tak mocno rozmywałes, jak ktoś widzi to go bedzie razić.
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •