Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Voeloon 810-RT prośba o opinie użytkowników

    Chciałem spytać czy ktoś użytkuje te wyzwalacze z lampami Metz-a i ogólnie o wrażenia z użytkowania.

    Moje spostrzeżenia nie podparte doświadczeniami a jedynie teorią na temat zestawienia z innymi wyzwalaczami:
    Yongnuo Yn-622 byłby dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem, jednak doczytałem, że nie można wybierać różnych trybów pracy dla poszczególnych grup - można w przypadku posiadania SB-910/900. Jednak gdy pracujemy na lampach metza to nie mamy możliwości mieszania trybów pracy. I tu w moim przypadku przyszła ogromna niechęć do yn-622.
    Nie wiem jak wygląda sytuacja w PK PRO jednak w tym przypadku boli mnie brak wspomagania AF w nadajniku i opóźnienia czasu wyzwalania lamp przy korzystaniu a autoFP w relacji z lampami bez autoFP.
    Po wstępnym zapoznaniu się z opisem wyzwalaczo-obbiornikka Voeloon 810-RT wychodzi na to, że ma wszystko to co boli mnie w poprzednich przypadkach. Ustawiać można dla każdej z grup wiele funkcji niezależnie i można również sterować lampami błyskowymi zarówno z poziomu nadajnika jak i z menu aparatu (czego w poprzednikach próżno szukać). Możliwość aktualizacji softu (czego brak w yn-622) No i cena taka sama jak yn-622 (nie TX) ...
    Jedyne co wyczytałem z testów to brak ttl-bl (ale jego brak jestem w stanie znieść na korzyść wyżej wymienionych możliwości.

    Czy jest coś czego nie wiem, że Voeloon 810-RT jest dużo mniej popularnym rozwiązaniem?

  2. #2

    Domyślnie

    nie ma nikogo kto byłby w stanie cokolwiek napisać ?

  3. #3

    Domyślnie

    Podbijam. Minęło trochę czasu wiec może ma ktoś ten wyzwalacz i mógłby napisać coś o nim??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •