Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DaroD300S Zobacz posta
    Jak kiedyś trafisz na taki kurs to nie zapomnij zapytać w jaki sposób masz pocałować pana księdza w biżuterię.
    Bardzo profesjonalnie. Bardzo. Gratuluję wpisu do ewidencji.

    Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
    Festina lente!
    _________________
    Nikon + Obiektywy

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DaroD300S Zobacz posta
    Jak kiedyś trafisz na taki kurs to nie zapomnij zapytać w jaki sposób masz pocałować pana księdza w biżuterię.
    Proszę, powiedz mi czy wiesz ile czasem czeka się na akredytację na jakieś wydarzenie, imprezę? Czy wiesz ile trzeba poświęcić czasu i zachodu aby taką akredytację dostać? Chyba nie wiesz. Wydaje Ci się, że przy wejściu pokażesz wpis do ewidencji, a organizator wyrzuci wszystkich akredytowanych i wpuści tylko Ciebie? Bo masz jakiś wpis? To po co te akredytacje? Myślisz, że mając wpis możesz wejść na teren dowolnej firmy i robić zdjęcia? Nawet jak będziesz fotografował przez płot, to ochrona powinna zareagować i zareaguje.
    Czy wiesz, że (przykładowo) co niektórzy sportowcy, politycy, itp. mogli by wykupić za swoją roczną pensję kilka kościołów łącznie z księżmi? Jak idziesz na jakiś mecz czy jak oglądasz telewizję to też całujesz ich w biżuterię? Przestań obrażać ludzi wierzących, bo to tylko świadczy o Tobie samym. Umiejętność odpowiedniego zachowania się jest wymagana w każdym miejscu, obojętnie, czy będzie to kościół, stadion, czy to forum. A swoją drogą zauważ, że pomimo posiadania wpisu do ewidencji aby pisać na tym forum musiałeś się tutaj zarejestrować, czyli inaczej mówiąc zdobyć uprawnienia do pisania. Dziwne to, prawda?
    Wesołych i pogodnych Świąt Tobie i wszystkim!
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  3. #33

    Domyślnie

    Panowie, można wiedzieć gdzie takie informacje wypisują? Od dobrych trzech miesięcy przeglądam internet pod kątem kursu liturgicznego w Gdyni właśnie, nawet kontaktowałem się z parafią/diecezja ale zero odzewu, sprawdzam dzisiaj google i przypadkiem trafiam że kurs był na początku grudnia, ugryźć się można :/

    Więc aby nie przegapić następnego terminu, gdzie takie informacje w internecie wywieszają?

  4. #34

    Domyślnie

    Popytaj osobiście w Parafii, Diecezji, Kurii, często takie kursy są robione w miarę zapotrzebowania nawet dla dwóch-trzech osób.
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pdawid Zobacz posta
    Witam

    Chcę zrobić kurs liturgiczny dla fotografów. Gdańska Kuria organizuje takowy 7-8 grudnia br. w Gdyni . Jedynie czego nie chcą podać w informacjach to cena takiego kursu. Dostałem lakoniczną odpowiedz, że wszystkiego się dowiem już na miejscu .
    W związku z tym mam pytanko : może ktoś ostatnio robił takowy kurs organizowany przez Gdańską Kurię i wie ile to kosztuje i czy uprawnienia wydają bezterminowo ?
    W chwili obecnej kurs kosztuje 100zl.
    W sprawie terminu trzeba dzwonić do Kurii, gdyż nie ustalają konkretnego terminu. Jak zbiorą się chętni to kilka dni wcześniej wysyłają maile.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez rwpb Zobacz posta
    Popytaj osobiście w Parafii, Diecezji, Kurii, często takie kursy są robione w miarę zapotrzebowania nawet dla dwóch-trzech osób.
    Mi Pani z Kurii powiedziała że dla kilku to im się nie opłaca. Jak więcej chętnych się znajdzie to wtedy.

  6. #36
    konra323
    Gość

    Domyślnie

    Ale to jest tak że za kurs liturgiczny dla fotografów trzeba kurii płacić aż 100 złoty

  7. #37

    Domyślnie

    Ale co dalej z takim kursem można zrobić

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •