Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    Przepiękne fotki, nic dodać nic ująć.. Gratuluję! Od dzisiaj będę śledził twoją stronkę

  2. #22

    Domyślnie

    Dla mnie zdecydowanie 2jka - szczególnie za pierwszy plan.

  3. #23

    Domyślnie

    Wszystkie zdjęcia pełna profeska i nie mam faworyta... biorę wszystkie jak leci
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  4. #24

    Domyślnie

    Zdecydowanie nr 3 za spokojną zrównoważoną kompozycję, uzupełnioną ciepłym światłem, nadającym górom nieco humanizmu - "ludzkiego wymiaru". Zwraca także uwagę nieinwazyjna obróbka, co bardzo cenię.

    Podoba mi się również 2 i tworzone na nim przez chmury napięcie dynamiczne. IMHO coś poszło jednak tutaj nie tak, bo całość ucieka mi w lewą stroną, co nieco psuje odbiór.

  5. #25

    Domyślnie

    2 i 3 miazga! Zazdroszcze! Piekne kadry i postprodukcja !
    COŚ TAM PSTRYKAM: FB , 500px ,

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomgol Zobacz posta
    Hoobie pisząc o czwórce miałem na myśli niebo z prawej strony. Troszkę dziwnie jest przyciemnione. Może to wynika
    z winiety, filtra czy też obróbki. W realu chyba tak nie było ? Jest to pierdoła, która nie znaczy że fota jest zła.
    Tak czy inaczej set bardzo dobry. Zresztą, głupio mi się czepiać kogoś kto ma taką galerię i warsztat .
    Galeria i warsztat wcale nie znaczą, że człowiek jest wszechwiedzący i nieomylny, dlatego za wspomnianą uwagę mogę wyłącznie podziękować, bo wszystkie, nawet najbardziej błahe, pozwalają spojrzeć na obrazek z innej perspektywy .
    Czasami "pierdoła" może zepsuć odbiór zdjęcia, dlatego czasami warto się na nimi pochylić .
    Wracając do tematu: sprawdziłem EXIFa tego ujęcia i niebo naświetlałem tam ponad 2 minuty. Widać tam lekko rozjaśnione miejsca, więc chyba światło delikatnie tam tańcowało.
    Idąc niżej, szczyt góry również przyjął odrobinę światła (choć mało widoczne), a dopiero w niskiej partii widać mocniejsze jego natężenie .
    Dlatego wydaje mi się, że zarówno pod względem rozkładu światła, jak i zgrania tonalnego, ta cześć kadru jest poprawna.
    Myślę, że będzie jeszcze okazja, żeby pokazać inne odsłony, w których światło potrafiło robić podobne "psikusy", których, przyznaję, nie starałem się korygować .

    Dzięki wszystkim raz jeszcze .

    Pozdrowionka!

    Cytat Zamieszczone przez Pyzik Zobacz posta
    (...) Podoba mi się również 2 i tworzone na nim przez chmury napięcie dynamiczne. IMHO coś poszło jednak tutaj nie tak, bo całość ucieka mi w lewą stroną, co nieco psuje odbiór.
    Dzięki za dobre słowo i uwagę odnośnie drugiego ujęcia .
    Wszystkie korkety związane z krzywizną, perspektywą lub dystorsją, wykonuję tak samo - podobnie tutaj.
    Być może efekt "uciekania", o którym piszesz, powoduje taka właśnie kompozycja? Przyznaję, że można było skierować obiektyw bardziej w prawą stronę, niemniej wtedy kamienie na pierwszym planie układały się "mniej interesująco" .
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  7. #27

    Domyślnie

    Zdjęcia rozwaliły mnie na kwarki. Nic mądrego chyba już nie napiszę bo się słabo znam
    Fuji

  8. #28

    Domyślnie

    Poza lekkim brakiem ostrosci na jedynce nie mam pytan, rewelacja!

  9. #29

    Domyślnie

    Niesamowity klimat bije z Twoich fotografii
    Bardzo podoba mi się taka obróbka, no i pogratulować kadrów!
    =]

  10. #30

    Domyślnie

    Cały zestaw jest bardzo dobry, najbardziej podoba mi się nietypowo ciemna jedynka.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •