Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21

    Domyślnie

    Link do oryginału po kliknięciu w sikorkę
    Zdjęcie robione z odległości 8-10 m na pełnej ogniskowej 300mm.

  2. #22

    Domyślnie

    Tak ze spacerku z tym obiektywem

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Ładne zdjęcia, a czy jakaś ogólniejsza opinia juz sie uformowała na temat obiektywu? Wart ceny, tzn możliwości adekwatne? I jak z tym AF przy w miarę dynamicznych obiektach?

  5. #25

    Domyślnie

    Hmm to numer 1 w swojej klasie. Chyba tylko dobre ostre sztuki Tamrona 70-300 mu dorownuja. Co do AF to spokojnie wyrabia np na Tiger Demo Team a to batdzo dynamiczny pokaz. Tylko te 300 mm troche krotkie no i tu foty w sloncu robione. Przy gorszym swietle traci na tym koncu sporo na ostrosci.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nomen82 Zobacz posta
    Hmm to numer 1 w swojej klasie. Chyba tylko dobre ostre sztuki Tamrona 70-300 mu dorownuja...
    Jesteś pewny, że piszesz o tym samym obiektywie co Autor tego wątku? ? Pozdrawiam ?

  7. #27

    Domyślnie

    No i to numer jeden w swojej klasie bo nie ma dedykowanej konkurencji, co najwyżej przez przejściówkę.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Jesteś pewny, że piszesz o tym samym obiektywie co Autor tego wątku? ? Pozdrawiam ?
    Oo.No tak teraz spojrzalem na Dzial tematu Mea Culpa Panowie. Ale patrzac na zdjecia to moze niedlugo w spottingu nie bedziemy musieli ciagnac tyle gór sprzetu w walizkach

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nomen82 Zobacz posta
    Oo.No tak teraz spojrzalem na Dzial tematu Mea Culpa Panowie. Ale patrzac na zdjecia to moze niedlugo w spottingu nie bedziemy musieli ciagnac tyle gór sprzetu w walizkach
    Prawda, że łatwo się "pomylić"?
    A niektórzy już nie tachają plecaków sprzętu (nie tyko w góry) ...
    Ostatnio edytowane przez conio ; 25-03-2016 o 10:39 Powód: korekta

  10. #30

    Domyślnie

    Mam ten obiektyw ponad pół roku ale zwlekałem z odpowiedziami na pytania
    ponieważ mam nieco mieszane uczucia.
    Na plus przemawia jego poręczność i mała waga - co dla mnie jest dosyć ważną sprawą.

    Szybkość AF - różnie.
    Przeważnie bardzo szybko działa.
    Obiektyw ma dwa tryby: Full i Limit (pow. 7 m)
    W trybie Full zdarza mu się falować.
    W trybie Limit AF-S to ułamek sekundy.

    Co do obiektów dynamicznych to oprócz wiewiórek nie miałem jeszcze okazji nic konkretnego sfocić.
    Nie znaczy, że nie próbowałem.
    Dysponuję jedynie J5-tką bez wizjera.
    Tym zestawem trafienie lecącego ptaka nie jest łatwe - albo jeszcze takich umiejętności nie nabyłem.

    Tu było stado ptaków, więc dwa w kadr wpadły, ale na najmniejszej ogniskowej (70mm) :



    Zaczęła się wiosna, to może w końcu jakiegoś boćka trafię.

    A czy wart swojej ceny nie napiszę.
    Kupiłem go z ciekawości i nie uważam abym mógł ze spokojnym sumieniem polecić go komuś
    kto robił zdjęcia profesjonalnym zestawem.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •