Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jesienna flara

  1. #1

    Domyślnie Jesienna flara

    Czyli miejsce w ktorym narodzil sie slynny Cheddar Cheese i w zasadzie nadal jest tam produkowany i lezakowany w jaskiniach znajdujacych sie w widocznych na zdjeciu skalach

    zapraszam



    WERSJA WIEKSZA
    http://img908.imageshack.us/img908/6969/gJ8HtR.jpg

    pozdrawiam
    ortografia to dla mnie czarna magia, przepraszam i dziekuje za wyrozumialosc

    d800 d3100 n14-24 n24PC-E n24-85 n80-400vrII n50 n85 sb900 tplinkMR3040 eizo

  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Widok stamtąd niezapomniany. Flara się niezle wkomponowała, choć nie jestem jej wielkim zwolennikiem.
    P.S Całkiem przez przypadek zacząłem Ci organizować ponowną wizytę w Lakeland Chyba nie masz mi tego za złe?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    P.S Całkiem przez przypadek zacząłem Ci organizować ponowną wizytę w Lakeland Chyba nie masz mi tego za złe?
    tak sie sklada, ze jakie 2 tygodnie temu zabukowalem sobie w Keswick chate na tydzien w styczniu, wiesz snieg itd
    ortografia to dla mnie czarna magia, przepraszam i dziekuje za wyrozumialosc

    d800 d3100 n14-24 n24PC-E n24-85 n80-400vrII n50 n85 sb900 tplinkMR3040 eizo

  4. #4

    Domyślnie

    Naprawdę dobre, bardzo dobre. Flara jak najbardziej na miejscu. Fajna miejscówka, fajna pogoda i zlepiłeś z tego fajną fotę. Gratulacje.
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  5. #5
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirekvampirek Zobacz posta
    tak sie sklada, ze jakie 2 tygodnie temu zabukowalem sobie w Keswick chate na tydzien w styczniu, wiesz snieg itd
    Ale Ty wiesz że ja stary już jestem, w dodatku niehigienicznie się prowadzam-hektolitry kawy, papierosy, mało snu etc. więc wcale nie musisz mi cisnienia dodatkowo podnosić

  6. #6

    Domyślnie

    O panie, świetne zdjęcie, kadr bardzo na tak, tak samo kolorki i detale. podoba mi się bardzo.
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #7

    Domyślnie

    Można powiedzieć, że flara jest bardzo udana, zdjęcie (fajne) nie straciło kontrastu.
    LED ZEPPELIN

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Można powiedzieć, że flara jest bardzo udana, zdjęcie (fajne) nie straciło kontrastu.
    Robiłem panoramę z 3 klatek, na 2 dolnych zasłaniałem słońce ręką...


    Dzięki za komentarze, generalnie dużo się dzieje na zdjęciu, tak jeżeli chodzi o ilość detali, jak o światło tworzące plamy tu i tam, kadr nie jest rewolucyjny, ale gada, a ja zawsze chciałem powalczyć w tym miejscu jesienią.
    ortografia to dla mnie czarna magia, przepraszam i dziekuje za wyrozumialosc

    d800 d3100 n14-24 n24PC-E n24-85 n80-400vrII n50 n85 sb900 tplinkMR3040 eizo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •