Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pierwszy taniec

  1. #1

    Domyślnie Pierwszy taniec

    Wszelkie uwagi mile widziane.

    1.

    2.

  2. #2

    Domyślnie

    strasznie słaba jakość, nie wiem czy to zamierzony efekt, ale masakra

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo mi się podoba 2;
    można powiedzieć że foty są ..... czaderskie

  4. #4

    Domyślnie

    Wybacz, ale moje pierwsze skojarzenie to para młoda tańcząca w jakichś toksycznych oparach. Dla mnie nawet jeśli efekt jest zamierzony to kompletnie nie pasuje do charakteru sytuacji.

    Fotografia może(i powinna) wyrażać uczucia, gdyż dla każdej emocji czy przemyślenia da się
    odnaleźć odpowiadający im aspekt świata zewnętrznego.
    BLOG

  5. #5

    Domyślnie

    Ja bym takich zdjęć nie wystawiał, tym bardziej nie dawał bym takich zdjęć młodym, nawet za free, żeby sobie opinii nie zapaskudzić. Sorry za moją opinię, ale dla mnie te zdjęcia to jakieś koszmarki. No, chyba, że ta wstawka jest dla jaj, wtedy gratuluję poczucia humoru. W przeciwnym racie gratuluje odwagi. Jak by na to nie patrzeć, gratulacje są
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za opinie, chociaż liczyłem na więcej konkretów.

    Jakość słaba - fakt, ale taki urok amatorskiego sprzętu i wyciągania z cieni. Nie mam zamiaru ścigać się na rozmiar ziarna ze zdjęciami, które młodzi dostaną od wynajętego fotografa, raczej staram się złapać moment, fajne światło itp, nawet jeśli zdjęcia będą się nadawały do oglądania najwyżej w 800x600

    Co do tych toksycznych oparów, to nie było to jakoś specjalnie zamierzone, ale kiedy dym już opadł, na zdjęciach nie było już "klimatu".

    3.

  7. #7

    Domyślnie

    Jak dla mnie, to brakuje ruchu, przydały by się dłuższy czas i lampa.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  8. #8

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że "toksyczność" tych oparów wynika nie tyle z samego faktu ich istnienia, co z dziwnej, burej kolorystyki. To może wyglądać lepiej w innej kolorystyce, ew. w cz-b. I może jakiś lekki high-key? Bo suknia Młodej wygląda jak brudna.
    A zdjęcie z postu 6 wykadrowałbym pionowo. I koniecznie też trzeba skorygować kolory!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •