Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31

    Domyślnie

    Dzięki.

    Macałem sobie D7100 w paru sklepach. Chyba daje radę 60D nie udało mi się zobaczyć.

    Chyba na razie zacznę od 1 obiektywu a kolejne dokupię jak mi się spodoba...


    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Dam takie trzy przykłady gdzie wygrał rozsądek
    Coraz więcej ludzi przesiada się na mniejsze bezlusterkowce. W sklepie spotkałem gościa, który używał Nikona przez 40 lat a teraz przesiadł się na Olympusy. Mam znajomego, który ma lustrzanki Canona od iluś tam lat, ale mówi, że jakby miał teraz kupować, to by wchodził w bezlusterkowce a nie w lustrzanki.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  2. #32
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Powodem jest zacieranie się różnic w jakości i cenach, obecnie seria nikona D3xxx, D5xxx i D7xxx ma poważną konkurencje w bezlusterkowcach.

  3. #33

    Domyślnie

    A tak przy okazji, dlaczego wybraliście Nikona?

    Pytałem o to na forum Canona, tam odpowiedzi były głównie, że przez przypadek (wybrali Canona).
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  4. #34

    Domyślnie

    przez przypadek też żonę, nie licząc wojskowych, bo ci dostawali z przydziału ...
    przez przypadek to można na ulicy wdepnąć, ale przez przypadek budować system ? - teraz wiem dlaczego nie pokochałem canona - nawet przez przypadek

    konkrety :
    dlatego, że chciałem mieć f3, niestety nie było mnie na niego stać - to kupiłem FG20, a dlatego iż istniała możliwość kupowania radzieckich szkieł z bagnetem nikona
    gdy wchodził af, - dlatego, że można było stosować obiektywy bez af
    gdy wchodziły wersje reporterskie, - dlatego, że canon lubował się w bateriach litowych, wybierałem nikona "na paluszki"
    gdy wchodziła cyfra, to w D30 canonie migawka wytrzymywała do 30 tyś klatek (mi padła po 1, po wejściu D100 nikona powróciłem szczęśliwy i tak pozostało do teraz
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •