Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Jaki dysk twardy?

    Hej!
    Zamierzam w bliżej nieokreślonej przyszłości wymienić płytę główną i procesor, a żeby nie robić formata dwa razy, to i jakiś nowy dysk by się przydał, bo jeden ze starych pada od roku i to takie trochę życie na krawędzi. Do tego może dokupiłbym też SSD, bo obecnie siedzę na 60 GB, a to trochę mało. Ponoć Crucial MX200 jest ok. Co polecacie?

  2. #2

    Domyślnie

    Polecamy użyć wyszukiwarki

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=172325

    Odnośnie dysków archiwizacyjnych - ja używam WD RED do NAS i nie mam powodów do narzekania.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Crucial MX200 to nadal najlepszy zakup cena/jakość.

  4. #4

    Domyślnie

    Każdy ma swoje zdanie na temat jakie SSD jest najlepsze. Poza tym o ile nie mylę się, nie tak dawno namawiałeś na Szajsunga 250 EVO. Watek do zamknięcia.

  5. #5

    Domyślnie

    WD nie są awaryjne? Samsung robił kiedyś fajne dyski twarde, ale chyba się zwinął z interesem w tym segmencie.

  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Samsung 850 EVO jest droższy, podobnej wydajności i z tego co potwierdzają informacje o podobnej niskiej awaryjności co tańszy crucial MX200, czyli tak jak napisałem współczynnik cena/jakość najlepsza nadal w crucial MX200, ewentualnie wcześniejszy model M550, który czasami jest w super niskiej cenie w sklepach.

  7. #7

    Domyślnie

    Pitu, pitu. Ostatnio 850 EVO (500GB) ponizej ceny MX200. Poza tym Evo ma 5 letnia gwarancje a MX200 tylko trzy lata. Uwazalbym z takimi ostrymi stwierdzeniami. Mamy inny watek o SSD, wiec ten do zamkniecia.

  8. #8

    Domyślnie

    A widzisz tytuł tematu?

  9. #9

    Domyślnie

    Do tego może dokupiłbym też SSD, bo obecnie siedzę na 60 GB, a to trochę mało. Ponoć Crucial MX200 jest ok. Co polecacie?
    A o co pytasz w pierwszym poscie? Czyzbym nie umial czytac?

  10. #10
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ceny zbliżone faktycznie, decyzja należy do osoby kupującej, kiedyś widziałem promo na xkom za 329zł za 250gb.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •