Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    OK, to byłoby najlepiej, gdybyś mógł mnie zarekomendować i dać mi maila do niego. Myślę, że szybciej ja jemu i on mnie wytłumaczy co do czego, niż zabawa w głuchy telefon przez pośredników, no chyba, że gość boi się rozdawać na prawo i lewo swoich namiarów, co rozumiem, bo sam nie rozdaję.

    Co do szczegółow, to właśnie mam przed sobą teraz dwa takie szczegóły, jak zdziadziałe aluminium. A jednocześnie wiem, jak identyczny obiektyw potrafi wyglądać, bo go miałęm w rękach w Gdańsku, ale mi gość nei powiedział czym go tak odnowił.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #12

    Domyślnie

    OK zapytam, ale potrzebny pewnie będzie tłumacz .

  3. #13

    Domyślnie

    Co prawda forum tematycznie nie ma nic wspólnego z fotografią, ale może znajdziesz tam coś interesującego.
    http://odkrywca.pl/forum.php?id_forum=4

  4. #14

    Domyślnie

    O, dzięki! Już znalazłem tam parę interesujących rad - być może szukałem nie w tym kierunku, co potrzeba. Dzięki za zwrócenie uwagi!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #15

    Domyślnie

    A w MHF też nikt nie ma takiej wiedzy, czy też nikt się nią dzielić nie chce?
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  6. #16

    Domyślnie

    Tam umieją bilety sprzedawać (albo takich miałem nieszczęście spotkać). Potrafią rozmawiać o sztuce fotografii w konwencji przydługawego wątku pt. Kadr centralny, czyli 6 godzin pierdzielenia smutów w oparach samozachwytu nad własnym gustem, za to bez grama konkluzji - to tak, do tego się nadają spokojnie. Ale do dawania konkretnych rad i odpowiedzi na szczegółowe pytania chyba nie, a przynajmniej nie spotkałem takich, bo nie wykluczam, że jacyś goście od tego też tam są.

    Może chodzę tam zbyt rzadko po prostu? Spróbuję niebawem kogoś tam napaść.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •