Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    ja rowniez. kit Canona nie jest taki zly jak go maluja.
    Ale gorszy niz kit D50.


    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    wiesz... w niemieckich czasopismach dla kobiet zawsze zwyciezaja lodowki Bosch i kuchenki Siemens
    Mylisz sie. Liebherr i Miele.

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    a w czasopismach komputerowych najlepszymi nosnikami okazuje sie Emtec/Basf
    Znowu sie mylisz. Verbatim i Sony.


    Ale tego typu pisma foto o jakie ci chodzi tez sa, np. Color Foto, Digital Foto i jeszcze pare innych. Z nich bym Ci nie cytowal.

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    wnioski we wlasnym zakresie
    Z ta wyrocznia to na powaznie. To pismo ma renome, dlatego ze dba o nia.

  2. #42

    Domyślnie

    pn, tu naprawde wiele zalezy od tego kto i jak testuje.
    nie wiem jaka jest dokladna metodologia i jakie byly faktyczne wyniki. jesli pismo jest zaufane jak piszesz, to wzialbym ten test na powaznie. ale nie jako jedyny. duzo o sprzecie mowia tez przykladowe zdjecia na pbase (pbase.com/cameras/nikon, pbase.com/cameras/canon) i opinie uzytkowe.

    nie wiem tez na ile ten test uwzglednia 25% przewage w ilosci pikseli Canona. musze przeczytac te Beschreibung des Testverfahren

    a swoja droga, to Zywiec rulez


    PS. dobra, przegryzlem to Technik. to Nettodateigröße troche dziwnie liczyli, bo dla calego zestawu kit. jakby chciec ocenic mozliwosci matrycy (do czego teoretycznie sluzy test) to raczej z 50/1.8. ale ze zaznaczyli w tescie ze test dotyczy tej niskiej polki w wersjach kit, to jest OK. i tak go tez trzeba widziec - nie jako roznice miedzy puszkami, a zestawami kitowymi.

    swoja droga, to jak oni w tescie uzytkowym dali 350D wiecej punktow niz D50. Nikon zbyt wygodny nie jest, ale w porownaniu z aparatem na kobieca reke jednak fajniejszy

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    a swoja droga, to Zywiec rulez
    Absolutnie nie! Tylko Bitburger!

    "Bitte ein Bit"

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pn
    Absolutnie nie! Tylko Bitburger!
    Aber doch, Herr pn! http://img371.imageshack.us/my.php?image=dslr42vz.jpg. das geht doch nicht anders, oder?

  5. #45

    Domyślnie

    Akustyk cieszy mnie, że Twój ton w nazywaniu D50 trabantem lekko zelżał
    Pn dzięki za udostępnienie testu- myślałem podobnie wybierając D 50.

    pozdrawiam serdecznie.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak
    Akustyk cieszy mnie, że Twój ton w nazywaniu D50 trabantem lekko zelżał
    brim brim brim brim brim brim bri bri booooommm

    przede wszystkim, to nie jest kwestia czym tylko jak a ze ja bym sobie osobiscie trabanta z ktorakolwiek nazwa na kopulce nie kupil... kwestia potrzeb nie uprzedzen czy niecheci

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    Cytat Zamieszczone przez meliszipak
    Akustyk cieszy mnie, że Twój ton w nazywaniu D50 trabantem lekko zelżał
    brim brim brim brim brim brim bri bri booooommm

    przede wszystkim, to nie jest kwestia czym tylko jak a ze ja bym sobie osobiscie trabanta z ktorakolwiek nazwa na kopulce nie kupil... kwestia potrzeb nie uprzedzen czy niecheci



    pozdrawiam
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    Cytat Zamieszczone przez pn
    Absolutnie nie! Tylko Bitburger!
    Aber doch, Herr pn! http://img371.imageshack.us/my.php?image=dslr42vz.jpg. das geht doch nicht anders, oder?
    Ja pitole, koncentrowalem sie na pomidorach i nie zwrocilem uwagi.

    Zywiec rulez!

    [ Dodano: Czw 01 Wrz, 2005 ]
    Zeskanowalem calosc porzadnie i wyedytowalem jeszcze raz wczesniejszego posta z artykulem.

    Tak wiec teraz zyleta, daje sie czytac.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •