Close

Strona 74 z 74 PierwszyPierwszy ... 2464727374
Pokaż wyniki od 731 do 733 z 733
  1. #731

    Domyślnie

    Ja też mam Jerseye. Ogólnie byłem z nich dosyć zadowolony i nie widać po nich jaiegoś zużycia, poza właśnie odklejeniem się podeszwy.

    Dostałem odpowiedź w końcu od polskiego dystrybutora:

    Dzień dobry,

    Producent oferuje pogwarancyjny serwis - naprawy są wykonywane w fabryce producenta w Niemczech, jako dystrybutor jesteśmy tylko pośrednikiem tej usługi. Możliwość wykonania naprawy jest uzależniona m.in od stanu skóry wierzchniej oraz konstrukcji butów - ocenia to technik Meindl po otrzymaniu butów.

    Koszt wymiany podeszw w butach kategorii B/C to ok 500pln (w skład usługi wchodzi również wymiana otoków jeśli jest konieczna, nowe wkładki i sznurówki i podstawowa konserwacja obuwia) plus koszty przesyłki powrotnej na terenie Polski ok 20pln. Serwis zastrzega sobie prawo doboru materiałów i techniki wykonania napraw (m.in. podeszwy, wkładki czy sznurówki mogą odbiegać od stosowanych w danym modelu, tym samym różnić się od katalogowego wzoru). Szacowany czas oczekiwania na naprawę to do 12 tygodni.
    Wygląda na to, że butów nie opłaca się naprawiać. A przynajmniej nie u producenta. Aż szkoda. Z drugiej strony z moimi haluksami nie było do końca wygodnie i tutaj taki Hanwag Bunion mógłby wlecieć. Tylko ta cena...

  2. #732

    Domyślnie

    W moich meindlach też podeszwa poszła, na szczęście wtedy gdy już schodziłem ze szlaku.
    Haix obecnie daje gwarancję na podeszwy 8 lat a po 10 latach radzi obuwie zutylizować, niezależnie od stanu. Jest coś na rzeczy - równo po 10 latach w butach tej firmy podeszwa po prostu odpadła, dokładnie w ten sam sposób co w meindlach.

  3. #733

    Domyślnie

    Moje Jerseye są uszyte na mnie, po prostu pasują idealnie. Niestety po ponad 10 latach zaczęła odchodzić podeszwa - utlenianie pianki. Wymieniłem podeszwę u iszewca - koszt 300 zł + przesyłka. Jakość pracy na duży plus, jednak nowa podeszwa vibram jest zdecydowanie twardsza i przyczepność na śliskim jest zdecydowanie gorsza.

Strona 74 z 74 PierwszyPierwszy ... 2464727374

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •