Close

Strona 57 z 74 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 733
  1. #561

    Domyślnie

    Może lepiej zapytać na jakimś forum dla kulturystów
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  2. #562
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dvd_100 Zobacz posta
    bawełnianej podkoszulki .
    Tego rodzaju akcesorium nie używa się w żadnym sporcie

  3. #563

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Może lepiej zapytać na jakimś forum dla kulturystów
    I w górach i na siłowni masz wysiłek fizyczny gdyby chodziło o buty do podnoszenia ciężarów to wtedy pytałbym się na forum kulturystów

    A co do bawełnianych podkoszulek to jak widzisz cenę 15 zł to się nie zastanawiasz, czy będzie dobra na siłownie, czy nie, tylko bierzesz, bo w porównaniu z technicznymi portfel zwycięża. Poza tym trochę poczytałem i na tej samej zasadzie działają co te na wyprawy górskie tzn muszą odprowadzać pot i niwelować brzydki zapach

    Anyway założyłem dzisiaj na próbę syntetyk który kupiłem z myślą o górskich wyprawach i jest lepiej o wiele, ale nie jakoś idealnie. I tutaj się zastanawiam, czy mam za wysokie wymagania względem podkoszulki, czy po prostu kupiłem średniej jakości, bo nie miałem nigdy styczności z innymi markami.

  4. #564
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Co to znaczy "idealnie" Możesz napisać jak sobie wyobrażasz taką koszule co niby ona ma zrobić?

  5. #565

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Co to znaczy "idealnie" Możesz napisać jak sobie wyobrażasz taką koszule co niby ona ma zrobić?
    Piwo przynosić, szukać pilota od telewizora i jak potrzeba to nakarmić kota.

    Że powinna szybciej schnąć, ale pewnie się mylę i oczekuje cudów, więc pewnie powinienem zrewidować swoje wymagania.

  6. #566
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Raczej wiedzę bo nie masz zielonego pojęcia jak takie coś używać. Przynajmniej zabawny jesteś. EOT

  7. #567

    Domyślnie

    Jakie szybciej schnąć?
    Nie ma szans. Chyba, że siłownia jest rozumiana jako lekkie cardio.

  8. #568

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Raczej wiedzę bo nie masz zielonego pojęcia jak takie coś używać. Przynajmniej zabawny jesteś. EOT
    Ok dziękuje, za wyjaśnienie, bardzo mi pomogłeś Stawiam piwo. Bedę musiał więcej o tym poczytać

    "Jakie szybciej schnąć?
    Nie ma szans. Chyba, że siłownia jest rozumiana jako lekkie cardio."


    No w sumie mniej więcej to robię na siłowni.

    Jeszcze raz dziękuje za wyjaśnienia.

  9. #569

    Domyślnie

    Panowie, poszukuje kurtki najlepiej 3 w 1. Nie piszcie tylko po co, przetestowałem ponad 10 lat The North Face i byłem, jestem zadowolony z takiego produktu. Niestety moim zdaniem The North Face troszkę pogorszył jakość w nowych modelach i wybrałem Berghausa no i pojawił się problem. The North Face mam może nietypowy jak dla niektórych rozmiar S, w końcu trafiłem na model Berghausa 3 w 1 i rozmiar okazał się ciut za duży, kurtkę odesłałem. Inną kurtkę tej firmy mam w rozmiarze XS i jest idealna tyle że upatrzonego modelu w tym rozmiarze nie dostane nawet w UK. Jakość kurtek Berghausa oceniam bardzo wysoko i moim zdaniem są lepiej wykonane jak The North Face. Co możecie polecić z kurtek 3 w 1 dobrze wykonanych, po za tymi dwoma firmami ? Przeglądałem Mammuta ale raz że ceny wysokie to jeszcze nie wiem jak jest tam z rozmiarówką, czy coś innego może ktoś miał i poleca ? Kurta głownie na wiosnę,jesień zimę, najlepiej bez Gore Texu, przeznaczenie to nie tylko góry, ale i plenery fotograficzne w różnych warunkach. Kurtkę cienką z Gore Tex już mam, podobnie jak ciepłą kurtkę puchową, wiec zależy mi tylko na kurtce 3 w 1.

  10. #570
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dvd_100 Zobacz posta
    Ok dziękuje, za wyjaśnienie, bardzo mi pomogłeś Stawiam piwo. .
    Zadałem Ci proste pytanie czego oczekujesz od takiej koszulki żeby odprowadzała pot na zewnątrz żeby Ci było ciepło sam nie wiem. Na siłowni ubieram zwykły poliester z decathlonu i nie mam z tym problemu. Co innego bieganie po górach lub długi treking w Alpach. Ty natomiast zamiast rzeczowo odpowiedzieć jakieś durne odzywki napisałeś i jeszcze masz problem że Ci nie pomogłem.

Strona 57 z 74 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •