Close

Strona 50 z 74 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 733
  1. #491

    Domyślnie

    EDIT:

    Dobra nie ważne już. zauważyłem że te same kody wiszą u nich na stronie w dziale rabaty, więc nie ma sensu.
    Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez dvd_100 ; 19-12-2017 o 20:07

  2. #492

    Domyślnie

    http://natemat.pl/225979,ten-holende...zli-na-sniezke

    Hmm... Myślicie, że raki są potrzebne, żeby wejść na Śnieżkę o tej porze roku? :P

  3. #493

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    http://natemat.pl/225979,ten-holende...zli-na-sniezke

    Hmm... Myślicie, że raki są potrzebne, żeby wejść na Śnieżkę o tej porze roku? :P
    Na takie ekstrema to na pewno potrzebne są elementy medytacji... np Shikantaza Siłę medytacji można sprawdzić susząc mokre prześcieradła na ciele, oczywiście najlepiej na mrozie
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  4. #494

    Domyślnie

    Nie no. Ja bym wlazł odziany, tylko się zastanawiam, czy raki są konieczne.

  5. #495

    Domyślnie

    Zimą to raki jednak podstawa. Góry potrafią zaskoczyć i być niebezpieczne nie tylko te bardzo wysokie. Trzeba bardzo lubić tą aktywność, żeby decydować się na nią zimą, bo warunki są naprawdę mało korzystne wtedy.

  6. #496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    W każdym razie w zimie technika skiturowa daje niesamowitą swobodę i wolność. Naprawdę warto w to wdepnąć - sam wciągnąłem w to sporo ludzi i jak ktoś byłby zainteresowany to mogę pomóc.
    Za młodego może i ok, ale wizja rozpoczynania nauki jazdy na nartach w wieku średnim jednak przeraża - tym bardziej opcja 6-cio miesięcznej rehabilitacji, jak coś pójdzie nie tak
    F70, F100, S5Pro, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex -
    F3HP, F80s, D610, N18-200, A6300

  7. #497
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Wiem że podejście i zejście jest w mgnieniu oka. Ale miałem ten sam problem zapięcie przytrzymało but i żegnajcie skitury. Leżąc na stole operacyjnym powiedziałem sobie nigdy wiecej. Narty zastąpiłem rakietami a jazde na nartach długodystansowymi rajdami pieszymi i jest zdecydowanie super.

  8. #498

    Domyślnie

    Pytanie plecakowe:

    Tego lata byłem z latoroślą na 10cio dniowej wyprawie, pierwsza połowa od schroniska do schroniska. Na plecach Natalex Solothurn 70+10.
    Zawsze wydawało mi się, że to dobry plecak, ale jak mi kobieta zapakowała "same najniezbędniejsze rzeczy" dla dziecka, to razem z moim szpejem, plecak mało mi barków nie wyrwał.
    I zaczęła mi chodzić po głowie wymiana na coś lepszego, o ile to "coś" zapewniłoby zauważalnie lepsze rozprowadzenie ciężaru.
    Po szybkim rozeznaniu widzę, że wszyscy w Polsce zachwycają się Deuterem, natomiast wszyscy za granicą Osprejem (Aether i Atmos) oraz Gregorym (Baltoro). O Deuterze rzadko w ogóle na anglojęzycznych forach widzę cokolwiek.
    Skąd taki rozjazd? Cenowo wszystkie te 3 plecaki są porównywalne.
    No i co jakiś czas wspomina się o "graalu" plecaków (podobno), czyli Mystery Ranch - 2x droższy od poprzednich trzech.
    Czy ktoś coś może podpowiedzieć w kontekście Natalexa i powyższych modeli?
    Warto w ogóle myśleć nad zmianą, czy różnica nie będzie jakaś mocno istotna? A jak już zmieniać, to na który i dlaczego?
    F70, F100, S5Pro, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex -
    F3HP, F80s, D610, N18-200, A6300

  9. #499

    Domyślnie

    Prawda taka, że jest jak z każdym innym sprzętem- jeden chwali Nikona, drugi Canona, inny Pentaxa, Sony czy cokolwiek innego. Najważniejsze dobrać coś co Tobie odpowiada. Deuter jest okej. Ale ja np. używam Salewy. Mam plecak, kurtki, niskie obuwie. Ale wysokie mam już Salomona...

  10. #500

    Domyślnie

    Ja bym się raczej zastawił czy wszystko co kryje się pod hasłem:
    Cytat Zamieszczone przez grissley Zobacz posta
    kobieta zapakowała "same najniezbędniejsze rzeczy" dla dziecka, to razem z moim szpejem
    jest naprawdę potrzebne... Zwłaszcza jeśli pakowała to kobieta, która sama w góry nie chodzi i tego plecaka nie nosi...
    Z doświadczenia wiem, że wyrzucenie połowy z tego "niezbędnego" co kobieta naszykowała, dziecku krzywdy zwykle nie robi


    Popatrzyłam na plecaki Mystery... i nie znalazłem nic, co by miało sprawić, że są jakoś wyraźnie wygodniejsze niż np. Deuter. Wagi gratów też pewnie w jakiś magiczny sposób nie obniżają. Ale ekspertem nie jestem w tej dziedzinie.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez skarcity ; 24-09-2018 o 09:07
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

Strona 50 z 74 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •