Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Question D600 + jakie dodatkowe Body ?

    Witam, tak jak w temacie !

    Posiadam Nikona D600 kilka szkieł pod FX i planuje zakup jakiegoś dodatkowego Body.
    Mam odłożone trochę kasy na to, ale szczerze troche się waham co zakupić... Zdjęcia robie ogólnie koncerty, wesela, 18, nieraz kluby itp, wiadomo, różne światło, dym nieraz itp.
    Jak chodzi o D600 raczej nie ma z tym problemu, fajnie odszumia itp. Ale body dodatkowe przyda się zawsze w razie W.

    Zastanawiałem się nad Nikonem D750 ( wtedy był by głównym Body ), ale w sumie sam nie wiem czy warto wydawać tyle kasy ? Na pewno nie bd robił fotek w STUDIO.
    A jak czytałem testy D750 to jak chodzi o jakość szumów za bardzo się nie rożnił od D600/610.

    Wiadomo, nowsza lepsza matrycja, więcej pól AF, ale czy aż tak będzie widoczna różnica żeby inwestować w ten sprzęt ? A może zamiast tego kupić D610 ?

  2. #2

    Domyślnie

    Potrzebne Ci drugie body do tego co robisz? Czy chcesz kupić jakiś backup po prostu?

  3. #3

    Domyślnie

    Jeżeli jesteś zadowolony z obecnego D600 to zakup sobie jeszcze jedną taką puszkę jako buckup, lub, żeby nie musieć zmieniać ciągle obiektywów i robić na dwa body. Sam mam praktycznie identyczną sytuację, tyle, że mam D610, który sam w sobie jest świetną puszką i można za jego pomocą zrobić cudowne zdjęcia. No ale ponoć D750 ma właśnie znacznie lepszy AF, co mówią niektórzy użytkownicy obydwu aparatów
    2x FF 28,35,50,85 wsio 1.8 G

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Potrzebne Ci drugie body do tego co robisz? Czy chcesz kupić jakiś backup po prostu?
    I tak musze mieć dodatkowe BODY jako jakieś zastępcze, teraz pytanie jakie...

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Świętochowo
    Posty
    219

    Domyślnie

    D700 może?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darek6902 Zobacz posta
    D700 może?
    Wolałbym coś nowszego właśnie... Myślałem nad D6xx a D750 ?

  7. #7

    Domyślnie

    może się rozglądnąć za używanymi d3x lub df, pytanie czego konkretnie oczekujesz...
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  8. #8

    Domyślnie

    A ktoś doradzi, w czym tak naprawdę lepszy jest D750 ? Teraz jest promocja CASHBACK to mogę sobie pozwolić na D750...

  9. #9

    Domyślnie

    D750 jest po prostu lepszy bo nie ma niczego gorszego od tego co ma D600 a ma wiele rzeczy lepszych. Mam D600 i konkretnie dla mnie lepszy jest dopiero D800.
    Co niezmienia faktu że 750 jest lepsza od 600. Dla mnie po prostu, to co jest polepszone w 750 nie ma znaczenia, a to co ma znaczenie nie jest lepsze.
    Kupując D600 , na dzień dzisiejszy masz aparat niezły ale stary , kupując D750 masz aparat lepszy i aktualnej generacji. Jak cie na to stać to po co się zastanawiać.

  10. #10

    Domyślnie

    Zastanawiam się przez to, bo chciałbym wiedzieć czy rzeczywiście jest jakaś duża różnica w jakości fotek itp.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •