Close

Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 193
  1. #41

    Domyślnie

    W Internecie same testy tego szkła podpietego do Canona. Widzieliście jakiś z Nikonem? Lub ktoś mający mógłby wrzuccic?

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aldii Zobacz posta
    Robiłem trochę fotek w domu, jednak bez konkretnej analizy. 15-tego mam kolejny ślub, to będzie konkretniejszy test. Teraz jestem cały tydzień poza domem więc sprzęt także leży Ale po tych kilkudziesięciu zdjęciach które robiłem, to rewelacja. Ostry od 2.0, jak robię nim zdjęcia to gęba mi się cieszy
    I jak po tym ślubie?

  3. #43

    Domyślnie

    Aldii czy możesz napisać jak sprawuje się AF w sigmie, szczególnie z D750? Nie sprawia Ci problemów w świetle sztucznym czy na różnych odległościach ostrzenia. Ja mam pierwszy ślub z tą sigmą za sobą, wrażenia mieszane jeśli chodzi o AF, oczywiście dock był potrzebny chodź regulacje zrobiłem na szybko i nie wiem czy do końca dobrze, wszystkie trzy sztuki jakie miałem już w użyciu miały problem z ostrzeniem na różnych odległościach i ogniskowych, każda wymaga regulacji z poziomu docka. Tragedii nie ma jest to do wyregulowania, aczkolwiek af dobry i celny w sytuacjach statycznych.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Aha szkiełko ostre, świetna praca pod słońce potwierdzam.

  4. #44

    Domyślnie

    Ja nie miałem problemów z ostrzeniem, Ostrzy na każdej ogniskowej z D610 i D750, chyba mam szczęście, bo jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się kupić obiektyw z FF czy BF. Ponieważ był to ślub cywilny, nie robiłem dużo zabawy gdyż byłem tylko do 19-tej. Ale na sali było mnóstwo świateł i obiektyw radził sobie świetnie. Jeśli chodzi o sceny statyczne, to w ogóle wszystkie trafione. Dla mnie zakres ogniskowych rewelacyjny. Mam na jednym aparacie Sigmę a na drugim Nikona 50/1.8 i można ogarnąć całe wesele. Do portretów mój ulubiony obiektyw Sigma 70-200/2.8.
    Nikon D610, Nikon D750, 2 x Yn-685, N50/1.8, Sigma 24-35/2 ART, Sigma 70-200/2.8, Sigma 85/1.4 ART i cala reszta innych rzeczy.
    www.piekne-chwile.pl

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aldii Zobacz posta
    Ja nie miałem problemów z ostrzeniem, Ostrzy na każdej ogniskowej z D610 i D750, chyba mam szczęście, bo jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się kupić obiektyw z FF czy BF. Ponieważ był to ślub cywilny, nie robiłem dużo zabawy gdyż byłem tylko do 19-tej. Ale na sali było mnóstwo świateł i obiektyw radził sobie świetnie. Jeśli chodzi o sceny statyczne, to w ogóle wszystkie trafione. Dla mnie zakres ogniskowych rewelacyjny. Mam na jednym aparacie Sigmę a na drugim Nikona 50/1.8 i można ogarnąć całe wesele. Do portretów mój ulubiony obiektyw Sigma 70-200/2.8.
    Napisz jak ten kundelek sprawuje sie w dynamicznych scenach.Musiał bym sprzedac sporo gratów zeby go nabyc ale torbe bym miał lekką wkońcu

  6. #46

    Domyślnie

    U mnie w tańcu w trybie AF-C sigma spisywała się nieoczekiwanie dosyć dobrze.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dennis8 Zobacz posta
    Napisz jak ten kundelek sprawuje sie w dynamicznych scenach.Musiał bym sprzedac sporo gratów zeby go nabyc ale torbe bym miał lekką wkońcu
    Tak jak już pisałem. Zdjęć podczas tańców miałem krótko, więc nie miałem za bardzo możliwości testować różne warianty AF. Jeśli chodzi o plener i sesje pozowane, to rewelacja. Nie mam problemów na żadnej ogniskowej. Zawsze ostrzy i to od pełnej dziury. Niestety w najbliższym czasie mam przestój. Kolejne wesele dopiero 28 listopada.
    Nikon D610, Nikon D750, 2 x Yn-685, N50/1.8, Sigma 24-35/2 ART, Sigma 70-200/2.8, Sigma 85/1.4 ART i cala reszta innych rzeczy.
    www.piekne-chwile.pl

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aldii Zobacz posta
    Ja nie miałem problemów z ostrzeniem, Ostrzy na każdej ogniskowej z D610 i D750, chyba mam szczęście, bo jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się kupić obiektyw z FF czy BF. Ponieważ był to ślub cywilny, nie robiłem dużo zabawy gdyż byłem tylko do 19-tej. Ale na sali było mnóstwo świateł i obiektyw radził sobie świetnie. Jeśli chodzi o sceny statyczne, to w ogóle wszystkie trafione. Dla mnie zakres ogniskowych rewelacyjny. Mam na jednym aparacie Sigmę a na drugim Nikona 50/1.8 i można ogarnąć całe wesele. Do portretów mój ulubiony obiektyw Sigma 70-200/2.8.
    aldii czy możesz powiedzieć jak różni się praca af miedzy d610 a d750 na tej sigmie , bo myślę o tym szkle. Chodzi mi czy d 610 daje rade bo wiadomo że d750 ma lepszy af
    http://marekbielecki.pl/
    D610 , N 28 1.8, N 50 1.8 , N 85 1.8, T 16-28 2.8

  9. #49

    Domyślnie

    Dostalem wczoraj to szkielko do testow / na wyprawe do Vietnamu. Pobawilem sie chwilke w domu wczoraj i zauwazylem dziwna rzecz - jezeli robie testy nawet na przyslonie F2 ostrzac np. na jakas gazete i tytulowy napis - obiektyw ostrzy idealnie w punkt gdzie chce - czy to ogniskowa 24 czy 35 mm. Natomiast gorzej jest jak chcialem pofotografowac troche synka jak sie bawil - to wiekszosc zdjec to mydlo / testowalem z D750 / nie ma co tu kalibrowac w sumie skoro przy statycznych obiektach ladnie ostrzy. Myslalem, ze sprzedam swojego Nikkora 35 F1.8 FX, ale w porownaniu do tej sigmy to tam mam zylete caly czas....

  10. #50
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qciek Zobacz posta
    Natomiast gorzej jest jak chcialem pofotografowac troche synka jak sie bawil - to wiekszosc zdjec to mydlo / testowalem z D750 / nie ma co tu kalibrowac w sumie skoro przy statycznych obiektach ladnie ostrzy. ..
    Mydło tzn ostro, tylko nie tam gdzie chcesz? Piszesz o autofocusie, czy o ostrości?
    Mnie to szkło interesuje do statycznych kadrów. Szkoda, że nie ma VR.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •