Close

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107
  1. #101

    Domyślnie

    Przywróciłem wcześniejszy firmware tj. 1.03 i Sigma znów śmiga.
    D7100 NIKKOR AF-S 18-55 mm, TAMRON SP 70-300 mm, SIGMA DC 17-50 mm EX HSM
    PC : ASUS Z170, Procesor : i5-6500, Pamięć : 16 GB, Dysk : SSD 250 GB + HDD 1 TB, Karta grafiki : Gigabyte Nvidia GTX1050 Ti System operacyjny : Windows 10 Home 64-bit.

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paveu Zobacz posta
    Przywróciłem wcześniejszy firmware tj. 1.03 i Sigma znów śmiga.
    To dziwne. Ale ważne że można wrócić do wersji poprzedniej.
    "Jeżeli fotografujący całkowicie polega na automatycznym pomiarze, jego życie stanie się niekończącym się poszukiwaniem aparatu, który zrobi wszystko sam" van Niekerk

  3. #103

    Domyślnie

    Ja w moim D7100 zainstalowałem firmware 1.04 i też "śmiga" bez problemu. Specjalnie sprawdzałem i oglądałem ze wszystkich stron i nic, zwyczajnie działa z Sigmą 17-50 i kilkoma innymi obiektywami?

  4. #104

    Domyślnie

    Moze chodzi o wersję softu w tym obiektywie?
    "Jeżeli fotografujący całkowicie polega na automatycznym pomiarze, jego życie stanie się niekończącym się poszukiwaniem aparatu, który zrobi wszystko sam" van Niekerk

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paveu Zobacz posta
    Przywróciłem wcześniejszy firmware tj. 1.03 i Sigma znów śmiga.
    Cześć. Mam ten sam problem co Ty, tyle że z obiektywem Sigma 10-20 4-5,6. Nie wiem tylko czy przyczyną jest zaktualizowany do 1.04 firmware czy Distortion Control Data 2.017.
    Czy aktualizowałeś również Distortion Control Data?
    Jak przywraca się poprzedni firmware?

    Dzięki za pomoc

  6. #106
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ściągnij wersje jaką potrzebujesz i postępuj jak z każdą aktualizacją, jak nie ma na stronie nikona to szukaj w necie.

  7. #107

    Domyślnie

    Przy aktualizacji oprogramowania i dystorsji odpinamy obiektyw. Nawet na stronie nikona który powoli zmusza ludzi do używania szkieł systemowych podaje taka informacje. Jeśli problem nadal występuje to pozostaje nam wycieczka lub wysyłka do serwisu aby wgrać firmware do szkiełka.

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •