Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    La
    Gość

    Domyślnie

    No to ja sie wylamie - gdyby nie historia opisana na wstepie, tylko lekarz mi sie podoba. Ostatnie dla mnie nie przedstawia nic.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lassar Zobacz posta
    No to ja sie wylamie - gdyby nie historia opisana na wstepie, tylko lekarz mi sie podoba. Ostatnie dla mnie nie przedstawia nic.

    Ostatnie jest oczywiście tylko pokazowe jak wygląda niebo nocą - nie ma nic wspólnego z portretm rzecz jasna :P

    Tak z ciekawości - zdjęcie trzecie od końca nic nie przedstawia?

    Dzięki
    Ostatnio edytowane przez Mich77 ; 11-09-2015 o 12:14

  3. #13

    Domyślnie

    Wszyscy komentują zdjęcia a na moim monitorze jest tylko 7 identycznych ikon i tekst.

  4. #14
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Czas zmienić monitor

  5. #15

    Domyślnie

    U mnie również nie widać

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Czas zmienić monitor
    a sposób by pozbyć się gorączki zbić termometr?

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andi74 Zobacz posta
    czyli bedzie nareszcie cos z pierwszej lini a nie to co daja dla gawiedzi w mediach
    Po tym co pisze autor fotek to nic innego nie będzie.
    red light, dark room...

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    A tak wygląda noc - bomby spadają co chwilę.Tak Rosja i separatyści sposują się do porozumienia Mińskiego.
    A ty akurat dokładnie widziałeś kto je wystrzelił. Z racji, że to jest forum fotograficzne proponuje pokazywać zdjęcia a nie rzucać oskarżenia. W wojnie domowej która tam się odbywa nawet sami Ukraińcy często nie wiedzą co się dzieje a tym bardziej turysta z zachodu. Podziękował.


  9. #19
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Widac tylko ikonki hostingu na iv.pl
    Sa jakieś szanse na zobaczenie zdjęć?
    Moze daj je na inny serwer? Podmienię.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikołaj Zobacz posta
    A ty akurat dokładnie widziałeś kto je wystrzelił. Z racji, że to jest forum fotograficzne proponuje pokazywać zdjęcia a nie rzucać oskarżenia. W wojnie domowej która tam się odbywa nawet sami Ukraińcy często nie wiedzą co się dzieje a tym bardziej turysta z zachodu. Podziękował.

    Z racji tego ze bylem ok 1,5 km od pozycji separatystow to dobrze widzialek kto je wystrzelal i gdzie spadaly. To nie sa oskarzenia.
    Po co mowisz o rzeczach i miejscach w ktorych pewnie nie byles w tym czasie co ja - nie bardzo to rozumiem.
    To nie jest wojna domowa.
    To ze czesc Ukraincow nie wie co tam sie dzieje to ich sprawa - nie poznalem osobiscie takich.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •