Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Prośba o ocenienie mojej 3 miesięcznej twórczości

    Siemanko,
    zdjęcia zacząłem robić na początku wakacji i oto efekty. Proszę o powiedzenie o każdym chociaż słów kilka, co jest źle a co dobrze, które Wam się najbardziej podobają. Jak nie macie czasu to opis ogólny też mile widziany


  2. #2

    Domyślnie

    Po 1. nie ponumerowałeś zdjęć, co zdecydowanie utrudnia.
    Po 2. musisz popracować nad kadrowaniem - ludzi szczególnie, obcinasz ich nie tam, gdzie trzeba - palce, czubki głów, albo zostawiasz za mało miejsca (tyczy się to także np. zdjęcia z łódką - niepotrzebnie ją obciąłeś - trzeba było szerzej żeby znalazła się w mocnym punkcie)
    Po 3. obróbka - na wielu zdjęciach poleciałeś z kontrastem, co wpływa na małą ilość detali w cieniach, na ostatnim znów wyszedł Ci HDR, bo tak mocno gasiłeś światła, przy równoczesnym wyciąganiu z cieni (przynajmniej tak to wygląda patrząc na bohatera zdjęcia).

    Podoba mi się pierwszy portret gdyby nie fakt, że obiąłeś koledze palce, zdjęcie z ogniskiem i "Jezusem" też dobre, ale za ciasno na górze i nieco bym je oziębił. Deskorolkarz złapany w kiepskim momencie - zasłonił sobie twarz ręką i deską - ułamek sekundy wcześniej i byłoby OK. Kolega (przy chyba ognisku) w jeansowej kurtce jest nieostry.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za pomocną krytykę. Właśnie o to mi chodziło. Tak nawiązując do zdjęcia z łódką, w mojej galerii znalazłem podobne, ale obiekt jest lepiej wyeksponowany.


  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2014
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    178

    Domyślnie

    jak dla mnie to najfajniejsze zdjęcie to te z ogniskiem punkt za pomysł
    za to te z łódką - troche niebo wydaje mi sie prześwietlone
    za to pierwszy portret to dla mnie Bomba
    podsumowując, może i robisz krótko zdjęcia ale na pewno robisz je lepsze ode mnie
    pozdrawiam

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •