Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie [Piłka Nożna] Sportowe zakończenie wakacji

    W tym dziale jeszcze mnie nie było Kiedyś sam grałem w piłkę ale "starość" i kontuzje to nie radość, więc teraz zostały mi "tylko" zdjęcia Co myślicie o takim reportażu ?


  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Wszystko poza 1,2,12,20,21,24- kosz(t6 5 też nie powala), zdjęć jest zbyt dużo, żeby się rozpisywać o każdym.
    Ostatnio edytowane przez Zelber ; 02-09-2015 o 19:36

  4. #4

    Domyślnie

    To jest wlasnie piekno for internetowych: kazdy moze sobie wejsc i krzyknac np. wszystkie kosz!

    TO ja tez sobie krzykne: Mi sie podobaja, w wiekszosci bardzo fajne kadry.
    usuniety bo obrażał uczucia religijne

  5. #5

    Domyślnie

    djhonda tylko widzisz, w przeciwieństwie do Ciebie mam jakieś pojęcie o fotografowaniu piłki kopanej

  6. #6

    Domyślnie

    Zelber pamietaj ze:
    1. Doswiadczenie nie zawsze idzie w parze z "wynikami"
    2. Kazdy szuka czegos innego w zdjeciach. Ty moze szukasz jakis ksiazkowych kadrow do wydrukowania w gazecie sportowej a ktos inny czegos troche innego
    3. Pozdrawiam
    usuniety bo obrażał uczucia religijne

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    djhonda tylko widzisz, w przeciwieństwie do Ciebie mam jakieś pojęcie o fotografowaniu piłki kopanej
    +1

    Poza tym należy jednak popatrzeć przez pryzmat doświadczenia samego autora- jeśli to początki to jest znośnie, jeśli nie to faktycznie kiepsko...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djhonda Zobacz posta
    Zelber pamietaj ze:
    1. Doswiadczenie nie zawsze idzie w parze z "wynikami"
    2. Kazdy szuka czegos innego w zdjeciach. Ty moze szukasz jakis ksiazkowych kadrow do wydrukowania w gazecie sportowej a ktos inny czegos troche innego
    3. Pozdrawiam
    1.) Do czego zmierzasz?
    2.) Czego szukał autor to wie tylko on sam, jednak patrząc na zdjęcia wydaje mi się, że chciał pokazać na zdjęciach dokładnie to co ja chcę pokazać przy tego typu fotografii sportowej.
    3.) Także pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    +1

    Poza tym należy jednak popatrzeć przez pryzmat doświadczenia samego autora- jeśli to początki to jest znośnie, jeśli nie to faktycznie kiepsko...
    Nie zgodzę się Zdjęcia albo są dobre, albo nie.
    Naturalnym jest to, że początki wyglądają jak wyglądają(moje pierwsze zdjęcia sportowe można znaleźć w internecie ), jednak chwalenie kogoś za słabe zdjęcia(tylko dlatego że to jego początki) nie służy niczemu sensownemu.

    EDIT:
    @TOPIC Na analizowanie każdego z 24 zdjęć zwyczajnie szkoda mi czasu, ale jeżeli kogoś(autora?) interesowałoby co jest nie tak z konkretnym zdjęciem/zdjęciami jak najbardziej mogę to rozpisać.
    Ostatnio edytowane przez Zelber ; 02-09-2015 o 20:49

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Naturalnym jest to, że początki wyglądają jak wyglądają(moje pierwsze zdjęcia sportowe można znaleźć w internecie ), jednak chwalenie kogoś za słabe zdjęcia(tylko dlatego że to jego początki) nie służy niczemu sensownemu.
    Nikt nie mówił, że trzeba chwalić. Ale myślę, że każdego zainteresowanego fotografowaniem tegoż sportu zainteresowałaby konstruktywna krytyka, z wytknięciem konkretnych błędów i sugestią jak je naprawić. Piszę sugestią, bo podawanie rozwiązań "na tacy" uważam za złe, a z tego co zauważam wiele osób liczy, że ktoś zdradzi tajniki własnego warsztatu.
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 02-09-2015 o 20:59

  10. #10

    Domyślnie

    Do kosza tych zdjęć nie wyrzucę bo mi się podobają Ale chętnie dowiem się co jest nie tak ze zdjęciami np. 5, 8, 11, 15, 16 i 19 (nie licząc tego, że są B&W).

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •