Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    a mnie razi miekkosc i to jak te zdjecia sa rozmyte.. po sesji z d2x wiem ze 13 milionow 13 stu milionom nie rowne...zdjecia z d2x sa o niebo lepsze bo ostrzejsze a detal zyletka az wystaje ze zdjecia
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  2. #12

    Domyślnie

    Ja za to jestem ciekaw dlaczego Askey przepalil z 60% sampli... Nie rozumiem. Warunki jakie byly widac i nie przesadzalbym z demonizowaniem. Sample w wiekszosci albo ocieraja sie o przepalenia albo sa wrecz "wyjarane"...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Ja za to jestem ciekaw dlaczego Askey przepalil z 60% sampli... Nie rozumiem. Warunki jakie byly widac i nie przesadzalbym z demonizowaniem. Sample w wiekszosci albo ocieraja sie o przepalenia albo sa wrecz "wyjarane"...
    po mojemu warunki byly jak najbardziej na wypalanie. w normalnych okolicznosciach bezwzglednie by sie takie fotki robilo z polarem, ale do testow oczywiscie dodatkowego szkla sie przed obiektyw nie pcha.

    a dobry powod, dlaczego fotki przeswietlone moge podac jeden: zeby uzytkownicy Nikona mogli pisac jaki to 5D nie jest syf

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    po mojemu warunki byly jak najbardziej na wypalanie. w normalnych okolicznosciach bezwzglednie by sie takie fotki robilo z polarem, ale do testow oczywiscie dodatkowego szkla sie przed obiektyw nie pcha.
    Hmmm, mnie tez sie wydaja te fotki dziwne, az takich strasznych warunkow to nie bylo.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •