Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Damy.

  1. #1

    Domyślnie Damy.




    Zapraszam.


    1.





    2.





    3.

    Nie wiem, co napisać.

  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawy pomysł na serię, aczkolwiek w tych fotografiach jest tyle szczegółów, że aż bolą oczy, nie wiem, gdzie patrzeć. Damy odnajduję po kilku chwilach.
    Czy taki był zamiar?
    amatorką jest i na dodatek bezczelnie sobie bloguje.

  3. #3

    Domyślnie

    Damę nie łatwo znaleźć
    Nie wiem, co napisać.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiciuD300 Zobacz posta
    Damę nie łatwo znaleźć
    Zagiąłeś mnie. To fakt.
    amatorką jest i na dodatek bezczelnie sobie bloguje.

  5. #5

    Domyślnie

    Aleja parkowa w letnie popołudnie. Tak bym zatytułował ten czarno-biały reportaż.

  6. #6

    Domyślnie

    W starych podręcznikach fotografii - w czasach, kiedy jeszcze w podręcznikach mówiono o fotografii, a nei jaki aparat kupić i jak go potem obsługiwać - takie zdjęcia służyły za przykład jakich zdjęć unikać. Mianowicie takich, w których hałaśliwe tło skutecznie uniemożliwia zobaczenie, co zdjęcie przedstawia. Dodatkowo podobieństwo do tych przykładów z podręcznika jest tym większe, że tam też były czarnobiałe zdjęćia utrzymane w podobnej stylistyce: troszkę wyblakłe (poligrafia nie stała na najwyższym poziomie), takie momentami troszkę krzywawe, o słabym - jakby to dzisiaj powiedzieć - wyrazie.

    Z tym że nie wiem, czy więcej wyrazu (obojętnie co by to nie znaczyło konkretnie) mogłoby tym zdjęćiom pomóc, więc w sumie ta bezwyrazowość nei jest jakimś szczególnym wyrzutem.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #7

    Domyślnie

    Nie otrzymałem zgody na wycinkę drzew. W starych czasach nei było z tym problemu, ale czasy się zmieniają, niekoniecznie na lepsze.
    Nie wiem, co napisać.

  8. #8

    Domyślnie

    Ale zgodę na inne kadry, w tym inna przysłonę a może i co daj boże mniejszą GO chyba dostałeś?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Ale zgodę na inne kadry, w tym inna przysłonę a może i co daj boże mniejszą GO chyba dostałeś?
    Mój rolleiflex się nie zgodził , a bardzo GO szanuję.
    Nie wiem, co napisać.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiciuD300 Zobacz posta
    Damę nie łatwo znaleźć
    Jedna schowała się za damką.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •