Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Krystian z aparatem :)

    Witam
    Chcialbym Was prosic o ocene moich prac

    1.

    2.

    3.

    4.

    Tyle na poczatek

  2. #2

    Domyślnie

    dla mnie amatora:
    2 - bardzo niekorzystnie wyszla modelka, ja bym tego nie pokazal
    1- fajna chociaz troche taka "swietlostosc" kojarzy mi sie z obrazkami religijnymi i wizerunkiem swietych

    3 i 4 fajne z naciskiem na 4

  3. #3

    Domyślnie

    3 i 4 bardzo fajne. Podobają mi się kolory.

  4. #4

    Domyślnie

    Coś nowego

    5.

    6.

  5. #5

    Domyślnie

    Przyjemne światło i sceneria.
    Hm... jestem ciekawa, jak modelka wyglądałaby sama na tej spękanej ziemii, mam na myśli jakiś bardziej minimalistyczny kadr, bez tych patyków na prawo (szkoda, że jej w chodzą w cztery literki... ).
    Na drugim wydaje mi się, że warto wyrównać koloryt skóry - zauważ, jak duża jest różnica w kolorze na twarzy i dekolcie (dłoń też żyje swoim życiem).

    Generalnie uważam, że idziesz w dobrym kierunku (chociaż jestem ostatnią osobą na tej planecie, która powinna o tym wyrokować)
    amatorką jest i na dodatek bezczelnie sobie bloguje.

  6. #6

    Domyślnie

    Dla mnie te gałęzie,badyle, patyki jak kto woli, dodają klimatu. Tylko szkoda, że akurat z kolana jeden wyrasta.
    D5100 || N35 f/1.8G || N50 f/1.8G

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar Noele
    Dołączył
    07 2014
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    38

    Domyślnie

    5. podoba mi się bardzo, badyle mają coś w sobie, dodają klimatu. Właściwie robiąc zdjęcie obok tej kupy chyba ciężko byłoby znaleźć ujęcie, w którym nic by modelce znikąd nie wystawało. Jeśli modelka i badyle byłyby zupełnie osobno, nie stykając się ze sobą, wtedy zdjęcie straciłoby na atrakcyjności znacznie.
    Ale również jestem ciekawa, czy masz jakieś z samą modelką w tej pozie, ale bez dodatków?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rybuuu Zobacz posta
    Przyjemne światło i sceneria.
    Hm... jestem ciekawa, jak modelka wyglądałaby sama na tej spękanej ziemii, mam na myśli jakiś bardziej minimalistyczny kadr, bez tych patyków na prawo (szkoda, że jej w chodzą w cztery literki... ).
    Chyba nie mam takiego kadru, ale poszukam.

    Cytat Zamieszczone przez rybuuu Zobacz posta
    Na drugim wydaje mi się, że warto wyrównać koloryt skóry - zauważ, jak duża jest różnica w kolorze na twarzy i dekolcie (dłoń też żyje swoim życiem).
    Problem w tym,ze ja nic z kolorami skory nie robilem. Jednak faktycznie zobacze czy da sie to poprawic ( albo czy umiem;p ).

    Cytat Zamieszczone przez Noele Zobacz posta
    5. podoba mi się bardzo, badyle mają coś w sobie, dodają klimatu. Właściwie robiąc zdjęcie obok tej kupy chyba ciężko byłoby znaleźć ujęcie, w którym nic by modelce znikąd nie wystawało. Jeśli modelka i badyle byłyby zupełnie osobno, nie stykając się ze sobą, wtedy zdjęcie straciłoby na atrakcyjności znacznie.
    Ale również jestem ciekawa, czy masz jakieś z samą modelką w tej pozie, ale bez dodatków?
    Jak dla mnie badyle dodaja uroku, jest to cos nietuzinkowego w takiej scenerii. Chyba nie mam modelki w takiej pozycji bez badyli, ale sie upewnie. Jak cos to wrzuce

    @edit. Niestety nie mam kadru bez krzaków ;/
    Ostatnio edytowane przez Krystiang ; 04-09-2015 o 21:55

  9. #9

    Domyślnie

    2 ostatnie fajne, chciałbym tak umieć
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #10

    Domyślnie

    6 panie, 6tka!
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •