Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -tomasz- Zobacz posta
    Byłem na oględzinach tego D200 i wyglądał jakby przyjechał prosto z frontu na wojnie.
    To absolutnie nie jest reguła! Właśnie teraz można trafić na bardzo ładny stan body typu D200, D300 bo zawodowcy już dawno się ich pozbyli a amatorzy których było na nie stać zazwyczaj robią znikome przebiegi... Co do pomysłu z D7000 to nie jest zły bo ten aparat potrafi generować fantastycznej jakości obrazki! Jeżeli chodzi o AF to moje doświadczenie z tą puszką nie jest najlepsze - w zależności od barwy światła potrafi działać różnie ale dosyć przewidywalnie.... ja tego nie zaakceptowałem ale kolega, który kupił ode mnie mój egzemplarz sobie chwali. Jest posiadaczem D700 i twierdzi że obraz z D7000 jest znacznie lepszy a kłopoty z AF można "ogarnąć". Zresztą ponoć nie każdy egzemplarz ma takie problemy. D300S na ten moment można kupić za śmieszne pieniądze, co do obrazu to jest to korpus "przejściowy" w Nikonie i to jest jego największa bolączka. JPG są po prostu kiepskie - z RAW da się dużo wycisnąć ale w porównaniu np z D7000 to jednak bardzo słabo jest... miałem oba i wiem co piszę. Tylko że jak kupisz D300s lub D7000 to nie będą żadnym backupem dla D90 tylko Twoją pierwszą ukochaną puszką

  2. #22

    Domyślnie

    Mailem D300 i powiem że Jpegi są dobre ale nie powalają na kolana
    Zróbcie sobie zdjęcia z D50 przy dobrym świetle to jest po prostu cukierek
    Dlatego biorę pod uwagę D200 bo to samo z o wiele lepsza ergonomia D7000 nie miałem w łapkach więc slucham tych ktorzy sie jego tknęli
    Póki co szukam D200 w dobrym stanie nie D300
    obydwa mają bardzo dobry pomiar światła
    Nikon D50

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smigaacz Zobacz posta
    Póki co szukam D200 w dobrym stanie nie D300...
    To może włącz do poszukiwań Fuji S5?

  4. #24

    Domyślnie

    tak pisali poprzednicy
    tylko że pomimo podobieństw ponoć one się jednak różnią
    lecz nie chce tu mówić że na korzyść ....

    Generalnie mam dylemat
    Muszę po prostu wziąć do łapki
    Ostatnio edytowane przez smigaacz ; 18-07-2015 o 22:05
    Nikon D50

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •