Close

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 93
  1. #31

    Domyślnie

    Miałem tego Hexanona i nie był jakiś super, nie bardzo ostry i kolory jakieś zielonkawe.

  2. #32

    Domyślnie

    Hmm... mój jest ostry. Jeśli nie, to może coś klasy 35mm na bagnet M? Szkło małe i przejściówka malutka.

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Olympus ma swoje mocne forum. A pozostałe marki mają swoje miejsce w sieci właśnie na nikoniarzach
    Witam !

    No wlasnie to samo sobie niedawno pomyslalem...

    Pozdrawiam
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  4. #34

    Domyślnie

    Ogniskowa 40 na APS-C to dla mnie jednak za dużo. Preferowałbym 24-28.

  5. #35

    Domyślnie

    Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

    Pewnie pozostanę przy A6000, dojdzie jedynie wybór, który KIT oraz do tego S12 jako szeroki i póki co będzie musiało tak zostać. Chyba, że Sony jakimś Cudem wprowadzi następce do połowy wrzesnia maksymalnie ( prawdopodobne jak wygrana w totka zapewne).

  6. #36

    Domyślnie

    Przy wprowadzeniu A7 II nawet Sony Polska zostało zaskoczone i dowiedziało się z netu Z A7000 też może wyskoczą jak Filip z konopii?

  7. #37

    Domyślnie

    Ropusz, miejmy taką nadzieję, do końca września jakby był do odbioru - to byłby to rzut na taśmę dla mnie.

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Olympus ma swoje mocne forum. A pozostałe marki mają swoje miejsce w sieci właśnie na nikoniarzach
    No właśnie nie do końca. Bo taka Sigma z zacną matrycą błąka się gdzieś na prawie matrwym forum, a naprawdę na to nie zasługuje. Myślałem, żeby tu zrobić osobny temat dla Foveona, ale nie wiem, czy te kilka osób by tutaj przyszło.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    No właśnie nie do końca. Bo taka Sigma z zacną matrycą błąka się gdzieś na prawie matrwym forum, a naprawdę na to nie zasługuje. Myślałem, żeby tu zrobić osobny temat dla Foveona, ale nie wiem, czy te kilka osób by tutaj przyszło.
    Witam !

    Mozesz sprobowac ale uzytkownikow Foveona jest bardzo malo i w tym jest problem.
    Niestety konkurencja o ile mozna tak powiedziec proponuje coraz to lepsze rozwiazania bazujace na rozwiazaniach matrycy z filtrem bayera bez filtra AA.

    Pozdrawiam
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    No właśnie nie do końca. Bo taka Sigma z zacną matrycą błąka się gdzieś na prawie matrwym forum, a naprawdę na to nie zasługuje. Myślałem, żeby tu zrobić osobny temat dla Foveona, ale nie wiem, czy te kilka osób by tutaj przyszło.
    Jedna już tu jest z SD15 i DP1x. Pozdrawiam

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •