Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Niech dorzuci D400 jako zapas

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombelinio Zobacz posta
    Moze poczekać na d5, o ile się pojawi?
    Czekaj nawet na D10... konkurencja z branży się ucieszy
    ...

  3. #13

    Wink

    mam do odsprzedania 10 letniego d70 25k powinno wystarczyć

  4. #14

    Domyślnie

    kupiłem super wyścigowe felgi z oponami jaki mam kupić samochód do nich? Coraz fajniejsze pytania się pojawiają na forum.
    Jeżeli rozważasz zakup d810A i d4s, to wydaj te 25 tysi na cokolwiek, jak nie widzisz różnic między tymi aparatami po przeczytaniu samej specyfikacji.
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  5. #15

    Domyślnie

    do D810A to powinien sobie dokupic prom komiczny Columbia.

  6. #16

    Domyślnie

    widzę ze ciśnienie paru kolesiom skoczyło, a pytam się o te aparaty bo muszę koszty zrobić aby wyższego podatku nie płacić ..........
    A poza tym chce skoczyć z poziomu jaki był pomiędzy d90 a d600 na podobny poziom, ale pomiędzy d610 i czymś lepszym....
    wiec jakiekolwiek konstruktywne komentarze mile widziane,
    dzięki
    Artur
    Ostatnio edytowane przez bombelinio ; 09-07-2015 o 00:08

  7. #17

    Domyślnie

    Mam wrażenie że o sprzęcie nie masz zielonego pojęcia, więc powinieneś kierować się zyskiem podatkowym. Kup najdroższe, najwięcej zyskasz
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  8. #18

    Domyślnie

    dzięki Pawel. W takim razie kupie najdroższe, zyskam i podatkowo i jakościowo. Ze tez nie pomyślałem o tym wcześniej.....
    pozdro 600
    Artur

    Jeszcze jedno dla nikoniarzy.... Fotografia to wszystko co przeczytałeś, wszystko czego słuchałeś, wszyscy których kochałeś. Dodaj coś od siebie.....i to będzie twoja fotografia.
    Pozdro
    Artur
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 09-07-2015 o 09:29

  9. #19

    Domyślnie

    Nie ma obecnie nikona który da po przesiadce z D610 taki zysk na obrazku jak po przejściu z D90 na D610.

    Wątek wydaje się być sztuczny i tyle. Coraz więcej ostatnio takich głupot. No ale młodzież ma wakacje...
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 09-07-2015 o 10:23

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombelinio Zobacz posta
    dzięki Pawel. W takim razie kupie najdroższe, zyskam i podatkowo i jakościowo. Ze tez nie pomyślałem o tym wcześniej.....
    pozdro 600
    Artur

    Jeszcze jedno dla nikoniarzy.... Fotografia to wszystko co przeczytałeś, wszystko czego słuchałeś, wszyscy których kochałeś. Dodaj coś od siebie.....i to będzie twoja fotografia.
    Pozdro
    Artur
    zniknij z forum bedzie wiekszy pozytek, skoro wszystkie rozumy zjadles to po co pytasz na forum o takie "bzdety"? - "kup se D4s" i pstrykaj fotki z wakacji
    Ostatnio edytowane przez adrianek32 ; 10-07-2015 o 03:42
    D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •