Rozpocznę tu temat dla posiadaczy tego cuda.
Może ktoś zastanawia się nad kupnem ...

Moja subiektywna ocena - bez parametrów technicznych, bo to można sobie gdzieś doczytać.

Zalety :

1. Mały,
2. Robi ładne zdjęcia w trybie sportowym.
3. Odchylany dotykowy ekran z możliwością wskazywania punktu ostrości.
4. Łatwo robi się panoramy.

Wady :

1. Całkowicie skopany system zasilania - nowy typ baterii niedostępny w Polsce.
Bateria małej pojemności wystarczająca na pół dnia intensywnego focenia lub 2 godziny pracy ciągłej.
Bateria droga, myślę że w jak już się pojawi w Polsce to będzie kosztowała około 300 zł.
Jest możliwość podłączenia zewnętrznego zasilania przez adapter (tak jak bateria jedyny w swoim rodzaju).
2. Brak wizjera - ale to widać w danych technicznych i kupując go na to się godziłem.
3. Dotykowy ekran bardzo wrażliwy na zarysowania.
4. Nie znalazłem wejścia zewnętrznego mikrofonu.
5. Słaba lampa błyskowa. W sumie to mogło by jej nie być.

Inne :

1. Tryby pracy 4K 15 fps - pomyłka, albo ciekawostka.
2. Tryb timelapse - niby jest. Ale ograniczony do 300 zdjęć w ciągu 25 minut.
Aparat skleja to w film mov z którym już nie bardzo można cokolwiek zrobić.
3. Tryb pracy z interwalometrem - fajna sprawa, ale ograniczony do 999 zdjęć w jednej serii.
Po tym aparat się wyłącza. 999 pstryknięć co 5 sekund to 83 minuty focenia
- przy odtwarzaniu 30 fps to 33 sekundy. Trochę mało gdyby ktoś chciał fotografować drogę mleczną.
Poza tym bateria nie pozwoli na zrobienie dwóch serii bez zdjęcia aparatu ze statywu.
4. Tryb Slowmotion - z 3 sekund w realu robi film 40 sekundowy 800x296 px 29 fps.
Ile pstryka wtedy fotek trudno zgadnąć.
5. Inne tryby filmowe HD, 1080P, całkiem ok.

Aparat posiada jeszcze kilka różnych dziwnych trybów fotografowania w których trudno dociec
co autor miał na myśli. Końcowe zdjęcia niczym się nie różnią od zrobionych w trybach podstawowych.

Ogólnie - aparat przereklamowany.
Za drogi jak na aparat amatorski.
Do zdjęć profesjonalnych nadaje się raczej średnio.

Natomiast bardzo dobry dla kogoś kto szuka aparatu małego i lubi robić fotograficzne eksperymenty na poziomie gimnazjum.