Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Nikon COOLPIX L340 z Biedronki :P

    Szanowni Forumowicze.

    Chciałbym kupić rodzicom (formalnie Tacie na dzień ojca) sprzęcik jak w temacie - Coolpix L340.
    Aparat jest dostępny w Biedronce za 550 złotych.
    Oczywiście suche dane techniczne sobie wyszukałem. Patrząc po internecie (alledrogo, ceneo), sprzęt kosztuje między 650 a 700 złotych.
    Mam do Was - szczególnie osób, które mają bądź miały w przeszłości, styczność z Coolpixem L340 - pytanie o opinie na temat tego aparatu.
    Chodzi mi o jakość zdjęć, awaryjność lub bezawaryjność tego sprzętu oraz ogólne uwagi, dotyczące ergonomii pracy z tym sprzętem.
    To ma być sprzęt dla niemłodych osób, powiedzmy po 60-tce, które używałyby go do wyjazdów "za miasto" i chciałyby mieć w miarę prosty w obsłudze aparat, dający "ładne fotki".
    A i jeszcze jedno: nie doczytałem nigdzie, nawet na stronie Nikona: czy ten aparat ma opcję fotografowania w rawach?

    Za wszelkie opinie z góry dziękuję.

    Pozdrawiam;
    Romek
    Nikon D3100, Nikon F65, Nikkor 18-55 G VR, AF Nikor 35-80 [mm]; Nikkor 50 [mm] F1.8 G; Nikkor 24-120 [mm] 4.0 G

  2. #2

    Domyślnie

    Raczej nie ma opcji RAW, tu masz instrukcję:
    http://download3.nikonimglib.com/arc...0RM_(Pl)01.pdf

  3. #3

    Domyślnie

    Kiedyś coś podobnego swoim kupiłem, włączają i robią zdjęcia które wychodzą im i są zadowoleni, ja musze później tylko z karty na dysk im zgrać, dla takich osób im mniej funkcji tym lepiej, kupiony lata temu, baterie wymieniają i działa cały czas

  4. #4

    Domyślnie

    Szczerze polecam. Miałem styczność z l320 i bylem zadowolony z jakości zdjęć i intuicyjnej obsługi. Zero problemów. Kupuj za ta cene.

  5. #5

    Domyślnie

    Po 2 miesiącach promocja w stonce chyba już się skończyła...
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Po 2 miesiącach promocja w stonce chyba już się skończyła...
    U mnie jeszcze są. Warszawa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •