Close

Strona 48 z 52 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 520
  1. #471

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marsosno Zobacz posta
    koberek - dzięki za wsparcie ale całe zamieszanie mam przez to , że nie wiedziałem co kupuje i jak sprawdzić...

    Wszystko zaczęło się od tego, że kupiłem drugie body i mogłem częściowo dx na fx założyć. Okazało się , że są różnice w ostrości. Na dodatek zrobiło się ciepło i ptaszki, owady się pokazały. Wcześniej robiłem z ręki i myślałem że brak ostrości to moja wina. Potem na statywie i było podobnie Nigdy bym nie wpadł na takie sprawdzanie sprzętu, dzięki internetowi dowiedziałem się jak to się robi. NO I SIĘ ZACZEŁO
    Jaki sprzęt masz bo ja zastanawiam się nad D7200 i tamron 18-200mm ale ceny kosmiczne są więc czekam aż spadną trochę bobza body za 4200 nie dam

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  2. #472
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co widzę u nas 3500zł teraz D7200 kosztuje.

  3. #473

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Z tego co widzę u nas 3500zł teraz D7200 kosztuje.
    To zależy gdzie patrzysz bo ja zestaw złożyłem na cyfrowo.pl i body 3900zl wyszło plus 900zl szkło tamron 18-200 mm

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  4. #474

    Domyślnie

    Body D7200

    https://www.cyfrowe.pl/aparaty/lustr...7200-body.html

    Obiektyw na start nie wiem czy dobry

    [URL]https://www.cyfrowe.pl/aparaty/obiektyw-tamron-18-200mm-f-35-63-di-ii-vc-nikon.html/URL]


    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  5. #475
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No i jakie wrażenia z użytkowania tego obiektywu ?

  6. #476

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    No i jakie wrażenia z użytkowania tego obiektywu ?
    Jestem przed kupnem dlatego fajnie byłoby aby ktoś wypowiedział się czy warto go brać ...

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  7. #477
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Na forum jest sporo na temat koszmarków tego typu, zwłaszcza tamron i sigma robią takie zapchajdziury marketingowe ale musisz poczytać faktyczne testy użytkowników bo może stał się cud i zrobili fajny obiektyw.
    Cena 3500 jest w polskich sklepach ale zapewne tylko z gwarancją sklepu, w dystrybucji pl faktycznie 3900zł.

  8. #478

    Domyślnie

    Na DxO ten koszmarek kiepsko wypadł. B. kiepsko. Ale z drugiej strony, czego się spodziewać za 900.
    Jak brak funduszy/nie chcesz S17-50/2.8, to chyba lepiej AF-S 18-105 kupić.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #479

    Domyślnie

    Dokładnie, a Tamrona, to można później dokupić, tylko 70-300 vc.
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  10. #480

    Domyślnie

    Z racji tego że pracowałem na nikonach od 2010 roku jakoś ich układ guzików, przełączników lepiej mi siada niż canona No i druga sprawa że Canon zepsuł u siebie kontrolowanie światła, informacja znika gdzie Nikon w czasie rzeczywistym na wskaźniku pokazuje ciągle czy zdjęcie nie jest prześwietlone czy niedoświetlone. A to dla mnie ważne jest.

    Myślę ze D7200 spokojnie staczy na kolejne 5 lat licząc od tego jeszcze roku. Nie mam wiele kasy na nowy system a chce obiektyw do tego body dobrać aby można było robić miejskie fotografię jak i krajobrazową czy portret ładny przy ASP-C myślę ze taki 18 do 105 spokojnie starczy mi ale ważne aby był to obiektyw jasny a takich nie widzę Bo przy ASP-C potrzeba więcej światła szczególnie gdy mamy szerokokątny obiektyw z zoomem tam im większa ogniskowa zwiększa się f/ co zaciemnia obraz

    Szukam obiektywu nawet uzywki jak macie namiar to piszcie jaki warto kupić Lepiej coś dobrego niż taniego i do pupy xD

Strona 48 z 52 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •