Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: photoshop CS6

  1. #1

    Domyślnie photoshop CS6

    Witam

    Szukałem, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Da się w photoshopie CS6 zapisać jakieś własne "ustawienia"?

    np, przygotowuję zdjęcia do wydruku, każde z nich chcę wyostrzyć w identyczny sposób, jak zrobić żeby nie klikać tego samego np 20razy tylko żeby wszystkie zdjęcia się wyostrzyły z automatu tak samo?
    Nikon D5100 N18-105VR

  2. #2

    Domyślnie

    Masz akcje, możesz sobie nagrać co chcesz.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez L.mArK Zobacz posta
    Witam

    Szukałem, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Da się w photoshopie CS6 zapisać jakieś własne "ustawienia"?

    np, przygotowuję zdjęcia do wydruku, każde z nich chcę wyostrzyć w identyczny sposób, jak zrobić żeby nie klikać tego samego np 20razy tylko żeby wszystkie zdjęcia się wyostrzyły z automatu tak samo?
    Jeśli zapisujesz fotki w plikach RAW możesz zapisać ustawienia przykładowej fotki w pliku .xmp. Następnie importujesz odpowiednie pliki do PS-a. Zaznaczasz po ich otwarciu "ctr a". Następnie importujesz ustawienia z wskazanego pliku .xmp. (takie trzy poziome kreseczki prawy górny róg). Te ustawienia nadpisują się w wszystkich zaznaczonych fotkach .raw
    Piter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •