Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Fiat 850 SPORT

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Tzw. "zwykłe" dobre foty 1, 3, 5 najbardziej do mnie gadają. Fociłbym fiaciora z analożka
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  3. #3

    Domyślnie

    Miałem takiego fiata Dobrze wspominam.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  4. #4

    Domyślnie

    dla mnie 5 i 8
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #5

    Domyślnie

    Fajna bryka Dla mnie również 5 i 8 najlepsze. No i jeszcze 1

  6. #6

    Domyślnie

    Można wiedzieć co to za szkło?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #7

    Domyślnie

    Fajny zestawik i fajna fura. Obróbka też mi pasuje. Dobrze, że polara miałeś na tym spacerze
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pes Zobacz posta
    Tzw. "zwykłe" dobre foty 1, 3, 5 najbardziej do mnie gadają. Fociłbym fiaciora z analożka
    Dokładnie, zwykłe fajne foty i jak widzisz za dużo komentarzy dotyczących zdjęć nie ma Zdjęcia są zwykłe i fajne i koniec tematu.

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze
    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    Można wiedzieć co to za szkło?
    szkło to Heliosik
    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Fajny zestawik i fajna fura. Obróbka też mi pasuje. Dobrze, że polara miałeś na tym spacerze
    Ogólnie polara mam zawsze przy sobie a na heliosie cały czas nakręcony
    Obróbka też nowa, Troszkę poeksperymentowałem
    Cytat Zamieszczone przez kaczy20 Zobacz posta
    Zdjęcia są zwykłe i fajne i koniec tematu.
    ( nie słodzę sobie:P ) Zdjęcia technicznie wykonane dobrze - ciekawa obróbka - i walka z w miarę czystymi kadrami zwłaszcza że auto stało po prostu na parkingu - To dla ciebie zwykłe zdjęcia :P

  10. #10

    Domyślnie

    Zwykłe i fajne Pomijając dopracowane zdjęcia detali oraz obróbkę z "miękkim światłem" (bardzo podoba mi się ten efekt) to zdjęcia są takie hmmm .... normalne i dobre technicznie.

    Wspominasz o walce z kadrami, ale i tak w wielu przypadkach coś mało ciekawego jest w tle. Tylko nie masz na to wpływu (nie przepchniesz samochodu ) więc w moim przypadku nie wpływa to ani pozytywnie, ani negatywnie na ocenę zdjęcia.

    Ja nie jestem specem od zdjęć "z ulicy" czy reporterki (tutaj @pes ma większą wiedzę, umiejętności i doświadczenie) dlatego nie oceniam tych fot stricte od strony fotografa "co się zna". Oceniam je okiem odbiorcy, który widzi te foty w gazecie, www etc.

    Podsumowując: najlepsze 5, in plus miękkie światło, a reszta fajna, ale zwykła. Tylko tyle lub aż tyle

    PS ja nie oceniam zdjęć pod kątem auta jakie się na nich znajduje, a jak wiadomo (nie tyczy się to tego forum tylko ogólnego zjawiska) im lepsze auto na fotce tym lepsze zdjęcie

    PS2 trafiłem przed chwilą na Twoje portfolio. Zdjęcia krajobrazów, ludzi czy chociażby zdjęcia nocne robisz świetne. Te fotki są efektowne, a ja akurat efektowność i tzw. rozmach bardzo cenię.
    Ostatnio edytowane przez kaczy20 ; 15-05-2015 o 10:10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •