Close

Strona 7 z 22 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 218
  1. #61

    Domyślnie

    to jak my się tak wszyscy nap... to wyjdzie co najwyżej coś takiego

    ale w sumie można zrobić odwrotną zabawę, ktoś wrzuca zdjęcie, reszta wymyśla nazwy na zasadzie (jak w szkole na polaku) co autor wierszyka miał na myśli
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #62

    Domyślnie

    I czy to nie jest dzieło?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #63

    Domyślnie

    Ja tam bym głosował
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  4. #64

    Domyślnie

    to rezerwujcie mi miejsce na podium w następnej zabawie (temat nieważny)
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #65

    Domyślnie

    Notdot, weź to zdjęcie zachowaj, to może być kiedyś dużo warte, coś jak "Rhine II" czy "Phantom" .

  6. #66

    Domyślnie

    A ja bym jednak był za tym, żeby autor tematu nie tłumaczył, co przez niego rozumie. Właśnie cała zabawa tkwi w tym, że jeden zrozumie temat tak, inny inaczej - moim zdaniem o to właśnie chodzi. Wspólny tytuł dla bardzo wielu różnych prac

  7. #67

    Domyślnie

    Podpisuję się ręcyma i nogami pod sugestią @kkokosz.
    Nie ma się czym chwalić

  8. #68

    Domyślnie

    Ale nawet po zakończeniu i zwycięstwie, tak dla potomnych, też nie? Nie chodzi o tlumaczenie sensu stricte, bardziej o jakąś opowiastkę jak zdjęcie powstało ... mi by się to podobało ale to mi bo ja ciekawy z natury jestem
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  9. #69
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2016
    Miasto
    Gdzieś w PL
    Posty
    54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thekrycha Zobacz posta
    Ale nawet po zakończeniu i zwycięstwie, tak dla potomnych, też nie? Nie chodzi o tlumaczenie sensu stricte, bardziej o jakąś opowiastkę jak zdjęcie powstało ... mi by się to podobało ale to mi bo ja ciekawy z natury jestem
    Ale powstało w jakim sensie? Czy chodzi ci o pomysł (co ma być na fotce, jaki zamysł kierował wykonawcą) czy technikę wykonania? Bo często jest tak (przynajmniej w moim przypadku), że w głowie siedzi jedno, a w wyniku różnych splotów nieszczęśliwych wypadków (np. brak wspomagaczy, tudzież zamknięcie sklepiku osiedlowego co czyni niemożliwym uzupełnienie w/w wspomagaczy) efekt końcowy diametralnie różnił się od zamierzeń. Nawet w przypadku zadanego tematu.
    Puszki (po piwie), słoiki (po majonezie), frotka (na ramieniu - bo swoje waży), jakieś wafelki pod te puszki i kilka kabelków.

  10. #70

    Domyślnie

    Ja są wątpliwości co do zgodności zdjęcia z tematem to autor powinien się wytłumaczyć
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

Strona 7 z 22 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •