Close

Strona 15 z 22 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 218
  1. #141

    Domyślnie

    Toć u mnie tak jest aaa nawet nie wymagam w nazwie nr edycji.
    Mi wystarczy tylko nazwa użytkownika.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #142

    Domyślnie

    Wiem, ale by można ujednolicić
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  3. #143

    Domyślnie

    Panie i Panowie, a nad czym tu głosować? Propozycja jest dobra i w zasadzie uwzględnia to co zostało napisane ostatnio odnośnie obróbki jak i odwzorowania tematu.
    Kierownictwo niech zatwierdzi. Uczestnicy mogą się napić ... znaczy zabrać się za najnowszą zabawę w uliczce czy coś
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  4. #144

    Domyślnie

    Widzę, że dyskusja nieco przygasła ... uznaję, że poza mną i notdot'em reszta z Was opowiada się za 'ulubioną' ankietą ... Wieczorem wrzucę. Przedmiotem ankiety będzie przytoczony wyżej projekt aktualizacji regulaminu w zakresie zniesienia ograniczeń twórczo-edycyjnych i lekkiego uporządkowania pozostałych punktów. Ankieta nie będzie miała wpływu na wprowadzenie punktów opisujących zasady prowadzenia klasyfikacji, te zostaną wprowadzone zgodnie z podjętą przez Was decyzją.
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  5. #145

    Domyślnie

    Może jeszcze nie wieczór ale zapraszam ...
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  6. #146
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Zrobiłem Wam porządek w podforum - wszystkie stare zabawy przeniosłem do zakończonych. Wątki o mniejszej wadze odkleiłem.

    Proszę wskazać które ankiety są już nieaktualne, z nimi też zrobię porządek. Sugeruję trzymanie w przyklejonych jedynie regulamin i aktualną zabawę.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #147
    C_K
    Gość

    Domyślnie

    Czy zdjęcie musi być wykonane podczas trwania danej edycji czy można wykopac coś z szuflady ?

  8. #148

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Córka_Kleofasa Zobacz posta
    Czy zdjęcie musi być wykonane podczas trwania danej edycji czy można wykopac coś z szuflady ?
    Zapewne 80% prac to szuflada :P
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  9. #149

    Domyślnie

    Rozdzieliliśmy zabawę RAWki od zadań tematycznych. Było trochę bałaganu, teraz każda zabawa ma swoje podforum.
    Zrezygnowaliśmy z podforów trwające oraz zakończone, bo i tak trwające są na wierzchu, nowsze posty windują temat na górę.
    Są plany honorowania zwycięzców konkursów gadźetami nikoniarzy, tylko ... musza być pierw wyprodukowane (tzn trzeba wrzucić parę tys na sporą partię - to trochę potrwa).

  10. #150

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez administrator Zobacz posta
    Rozdzieliliśmy zabawę RAWki od zadań tematycznych. Było trochę bałaganu, teraz każda zabawa ma swoje podforum.
    Zrezygnowaliśmy z podforów trwające oraz zakończone, bo i tak trwające są na wierzchu, nowsze posty windują temat na górę.
    Są plany honorowania zwycięzców konkursów gadźetami nikoniarzy, tylko ... musza być pierw wyprodukowane (tzn trzeba wrzucić parę tys na sporą partię - to trochę potrwa).
    Brawo Brawo Brawo !!! Dzięki w imieniu Tematycznych i Rawkowiczów !!!
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

Strona 15 z 22 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •