Close

Strona 13 z 22 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 218
  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fagot Zobacz posta
    Wystawimy rawki a Kierownik wywoła
    Też o tym myślałem, ale nie każdy robi w Rawach, a czasem też się zdarzy fotę telefonem czy innym tosterem popełnić

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez kkokosz Zobacz posta
    Wrrr, jak ja czytam o "równych szansach", to mnie trzęsie
    To tylko cytat z uwag do Kierownictwa
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  2. #122

    Domyślnie

    Chłopy ( i baby ); niech w "Tematycznych" nie będzie żadnych ograniczeń technicznych; wszystkie chwyty niech będą dozwolone; W końcu to zabawa o charakterze twórczym; głosujący i tak zweryfikują wartość każdej pracy........

    Jak chcemy konkursu z czyściutką i klasyczną fotografią to zorganizujmy dodatkowo "zabawę w jpegi" ( ja bym się na taką zabawę chętnie pisał..... )
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 11-03-2016 o 17:24

  3. #123

    Domyślnie

    Jest to jakaś myśl, ja bym się na to pisał, chociaż moje umejętności "warsztatowe" sa póki co małe. Mam tylko jedną uwagę - bez fotomontaży

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    Chłopy ( i baby ); niech w "Tematycznych" nie będzie żadnych ograniczeń technicznych; wszystkie chwyty niech będą dozwolone; W końcu to zabawa o charakterze twórczym; głosujący i tak zweryfikują wartość każdej pracy........

    Jak chcemy konkursu z czyściutką i klasyczną fotografią to zorganizujmy dodatkowo "zabawę w jpegi" ( ja bym się na taką zabawę chętnie pisał..... )
    A może "tematyczne analogiem"?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #125

    Domyślnie

    To byłby już prawdziwy hardcore ale czemu nie.
    W końcu sprzęt leży na dnie szuflady; pewnie by się nie pogniewał, że regularnie by był przewietrzany .
    Tylko cykl zabawy musiałby być miesięczny .......



    A'propos ewentualnej, roboczo nazwanej przeze mnie poprzednio, "zabawy w jpeg"; mogłaby takowa być organizowana równolegle/obok w jednym czasie i z tym samym tematem co "Tematyczne";

    krótko mówiąc : ktoś kto ma ochotę realizować temat z "tematycznej" mógłby to uczynić w kategorii OPEN ("obecne tematyczne, ale bez żadnych ograniczeń technicznych") lub kategorii CLASSIC ("tylko czysty jpeg z puchy") albo tak i tak ....

    Jedna zabawa (jeden temat) w dwóch wariantach wykonawczych i dwóch osobnych klasyfikacjach.

    Dodatkowej roboty kerownictwu by to (chyba) zbytnio nie przysporzyło, a my wszyscy mielibyśmy wybór i podwójną zabawę.......
    Co Wy na to ?
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 11-03-2016 o 19:35

  6. #126

    Domyślnie

    Trzeba by było maila założyć nowego bo się prace będą mieszać :P
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #127

    Domyślnie

    też miałem taką myśl, aby tylko był temat, a jak go zrealizujecie to już Wasza sprawa bez nakazów zakazów i.t.d ale Arczi mnie ubiegł
    regulamin prosty przejrzysty, żadnych wątpliwości, a kreatywność nieograniczona,
    co Wy na to ?
    W końcu to tematyczne i najbardziej się liczy podejście do tematu.
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  8. #128

    Domyślnie

    No ja za tym.

    Ok zaraz na rawki zapraszam
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  9. #129
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    Obyśmy się w tym wszystkim nie zatracili...napchamy różnych uwarunkowań w regulamin i strach będzie cokolwiek zrobić ze zdjęciem
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  10. #130
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2016
    Miasto
    Gdzieś w PL
    Posty
    54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    A'propos ewentualnej, roboczo nazwanej przeze mnie poprzednio, "zabawy w jpeg"; mogłaby takowa być organizowana równolegle/obok w jednym czasie i z tym samym tematem co "Tematyczne";

    krótko mówiąc : ktoś kto ma ochotę realizować temat z "tematycznej" mógłby to uczynić w kategorii OPEN ("obecne tematyczne, ale bez żadnych ograniczeń technicznych") lub kategorii CLASSIC ("tylko czysty jpeg z puchy") albo tak i tak ....

    Jedna zabawa (jeden temat) w dwóch wariantach wykonawczych i dwóch osobnych klasyfikacjach.

    Dodatkowej roboty kerownictwu by to (chyba) zbytnio nie przysporzyło, a my wszyscy mielibyśmy wybór i podwójną zabawę.......
    Co Wy na to ?
    W sumie niegłupie.
    W końcu nie każdy ma dostęp do LR czy PSa, ja dysponuję tylko Capturem, więc na dzień dobry jestem w plecy.
    Czyli: TEMATYCZNE open i TEMATYCZNE classic, czyli można wszystko i można niewiele. A te niewiele według mnie to tyle, ile można było zrobić z fotkami analogowymi (np pod powiększalnikiem). Bo widzę, że jest tutaj wielu analogowców, więc wiedzą o co mi chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Witek32 ; 12-03-2016 o 13:23
    Puszki (po piwie), słoiki (po majonezie), frotka (na ramieniu - bo swoje waży), jakieś wafelki pod te puszki i kilka kabelków.

Strona 13 z 22 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •