Close

Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 218
  1. #101

    Domyślnie

    @PiKa dzięki, zaproponuję coś .. ale to pewnie z rana

    @Fagot, to tylko pomysły od Was dla Was Nikt na siłę nie będzie nic zmieniał, chodzi tylko o to żeby zabawa stała się bardziej popularna ale czy takie pomysły przejdą zdecydujecie sami
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fagot Zobacz posta
    Odnoszę wrażenie, że z zabawy robi się powolutku olimpiada. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie wypełniać norm kwalifikacyjnych
    A ja myślę że skutecznie to zniechęci nowych, bo jak zobaczą punktację starych wyg, to stwierdzą że nie mają szans i nawet nie spróbują
    Zauważ też jakie się porobią dysproporcje nie do przebicia jak komu§ wejdzie 10 czy 30 punktów, pozostali będą bez jakichkolwiek szans i wcześniej czy później też zrezygnują.
    Obym nie był złym prorokiem
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  3. #103

    Domyślnie

    Być może masz rację.

    Więc może wprowadzić tylko klasyfikację "10-cio odcinkową" (albo kwartalną) - wtedy co 10 zabaw/co kwartał zaczynało by się od zera.

    W sumie jak sobie teraz myślę, to takie rozwiązanie bardziej mi się podoba.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  4. #104

    Domyślnie

    Może nie będzie tak źle, ja do tej pory brałem udział dwa razy, obecna będzie trzecia. Te wyzwania wymuszają zwiększenie kreatywności a o to (przynajmniej mi) chodzi. Pomimo tego, że w obydwu dostałem po jednym głosie, za co głosującym dziękuję, nie będę się poddawał, nawet nie po to, żeby starać się wygrać, ale po to, żeby skonfrontować swoje podejście do tematu z innymi pracami. A zwycięzcom życze jak największej ilości punktów, niezależnie od tego czy będą sumowane, czy będziemy traktować każdą zabawę oddzielnie.

  5. #105

    Domyślnie

    Okej, póki co widzę, że klasyfikacja byłaby okej. Co do formy są różne zdania, ale to na spokojnie sobie dopracujemy

    A jakie jest Wasze zdanie a prop drugiego pomysłu z 'silverami' i 'goldenami' jako takimi, bez odniesień do 'jakiejś tam' klasyfikacji?
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  6. #106

    Domyślnie

    W związku z brakiem odzewu a prop edycji '€˜bling bling'€™ na razie wrzucam propozycje zmian regulaminu w zakresie klasyfikacji, które będą przedmiotem ankiety. W przypadku braku uwag wieczorem ruszymy z ankietą.

    W punkcie I Opis zabawy proponuje się dodanie następujących punktów regulaminu:

    Propozycja 1:
    3. W zadaniach tematycznych prowadzona jest klasyfikacja generalna, obejmująca wszystkie edycje zabawy, poczynając od edycji #1. W każdej edycji uczestnicy na podium otrzymują odpowiednio 3-2-1 punkty. Suma punktów z dotychczasowych edycji decyduje o pozycji rankingowej uczestnika.

    Propozycja 2:
    3. W zadaniach tematycznych prowadzona jest klasyfikacja generalna, obejmująca wszystkie edycje zabawy, poczynając od edycji #1. W każdej edycji uczestnicy na podium otrzymują odpowiednio 3-2-1 punkty. Suma punktów z dotychczasowych edycji decyduje o pozycji rankingowej uczestnika.
    4. Co 10 edycji publikowany jest dodatkowy ranking, obejmujący wyłącznie ostatnie 10 edycji.

    Propozycja 3:
    3. W zadaniach tematycznych prowadzona klasyfikacja okresowa, obejmująca każde kolejne 10 edycji. W każdej edycji uczestnicy na podium otrzymują odpowiednio 3-2-1 punkty. Suma punktów z poszczególnych edycji decyduje o pozycji rankingowej uczestnika w danym rankingu okresowym. Po zakończeniu danej edycji rankingu punktacja uczestników zeruje się, a klasyfikacja rozpoczyna się od nowa i trwa kolejne 10 edycji.

    Pytania do ankiety:

    1. Jestem za przyjęciem Propozycji 1
    2. Jestem za przyjęciem Propozycji 2
    3. Jestem za przyjęciem Propozycji 3
    4. Jestem za pozostawieniem regulaminu bez zmian i nie wprowadzaniu klasyfikacji uczestników

    Macie uwagi? Aha, chcecie wybór jedno czy wielokrotny?
    Ostatnio edytowane przez thekrycha ; 06-03-2016 o 12:48
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  7. #107

    Domyślnie

    Świetnie to ubrałeś w słowa; MZ ankieta jednokrotnego wyboru.

  8. #108

    Domyślnie

    Nic dodać, jestem za jednokrotnym wyborem

  9. #109

    Domyślnie

    Ja też uważam, że wybór jednokrotny będzie właściwy.
    Nie ma się czym chwalić

  10. #110

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim i zapraszam do ankiety
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •