Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 65
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wunat Zobacz posta
    Kiedyś nie były legalne umowy samoistnie przedłużające się na czas określony, cos się zmieniło?
    Na ile pamiętam, to wszystkie umowy z telewizjami typu C+, Polsat oraz telefoniami tak są aktualnie zapisane, że w przypadku braku wypowiedzenia i nieprzedłużenia umowa przechodzi w bezterminową, a taką można zawsze wypowiedzieć najdalej w trzy miesiące. Może należy zainteresować tymi umowami Adobe nasz UOIK - wyprostował telewizje i telefonie to może Adobe też da radę. Coś w tym musi być, bo ostatnio przed każdym końcem umowy z operatorem telewizyjnym bądź telefonicznym miewam po kilka telefonów dziennie w sprawie warunków jej przedłużenia, a parę lat temu było całkiem inaczej - przedłużali i kasowali bez mojej zgody, jak Adobe.

  2. #42

    Domyślnie

    mam ten sam problem.

    Czy komuś udało się rozwiązać sprawę korzystanie?
    D5100 + N18-55 VR + N35/1.8 + N50/1.4

  3. #43

    Domyślnie

    Miałem miesięczny plan na premiere pro jakiś czas temu, kupowałem na miesiąc kiedy potrzebowałem, pod koniec miesiąca wyłączałem jednym klikiem na stronie adobe, plan wygasał normalnie. Kupowałem i rezygnowałem kilka razy, zawsze wszystko było ok. Jak macie problemy gadajcie z nimi na czacie, tam można wszystko szybko załatwić.
    ;]

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    Na ile pamiętam, to wszystkie umowy z telewizjami typu C+, Polsat oraz telefoniami tak są aktualnie zapisane, że w przypadku braku wypowiedzenia i nieprzedłużenia umowa przechodzi w bezterminową, a taką można zawsze wypowiedzieć najdalej w trzy miesiące. Może należy zainteresować tymi umowami Adobe nasz UOIK - wyprostował telewizje i telefonie to może Adobe też da radę. Coś w tym musi być, bo ostatnio przed każdym końcem umowy z operatorem telewizyjnym bądź telefonicznym miewam po kilka telefonów dziennie w sprawie warunków jej przedłużenia, a parę lat temu było całkiem inaczej - przedłużali i kasowali bez mojej zgody, jak Adobe.
    Tez tak uwazam.
    Moim zdaniem to przekret na globalna skale.
    Co w przypadku smierci osoby majacej abonament?
    Pieniadze beda sciagane z konta tak dlugo, dopoki rodzina ( spadkobiercy ) sie po jakims czasie nie zorientuja i nie wylacza abonamentu .
    tylko jak to zrobia , nie majac o tym pojecia , nie znajac kodu dostepu ?
    Adobe bedzie sciagac dlugo jeszcze pieniadze , nawet po zamknieciu konta w banku, zobowiazanie bedzie powstawac. Po wyjasnieniu spadku , spadkobiercy zwyczajnie beda musieli pokryc ten dlug.
    Dziwie sie , ze sie jeszcze tym nikt nie zajal w USA .

    DNG converter ? - to tylko kwestia czasu , kiedy przestana aktualizowac , ewentualnie bedzie dostepny tylko za oplata w chmurze - Adobe doskonale zdaje sobie sprawe z tego obejscia.

    System archiwizacji Adobe ? - nic bardziej mylnego , Archiwizacja przeciez jest z mysla o przyszlosci - najwiekszy blad jaki mozna popelnic to oparcie sie na unikalnym systemie , gdyz to oznacza , ze dla przyszlosci malo uniwersalnym.

    jest sie calkowicie uzaleznionym od oferenta systemu.
    Wprowadzenie abonamentu oznacza , ze system archiwizacji staje sie trudno dostepny na przyszosci i drogi.
    Slwowem , jesli ktos bedzie chcial korzystac z naszego archiwum , bedzie to mozliwe pod warunkiem , ze zaplci wczesniej adobe odpowiednia danine.
    po to archiwizujemy , by wlasnie ulatwic dostepnosc , bo gdyby mial byc niedostepny , to archiwizacja nie jest potrzebna.

  5. #45
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2018
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    1

    Domyślnie

    Z łaską da się załatwić anulowanie wszystkiego co tylko dostępne w adobe tylko trzeba troszkę się popłaszczyć. Jak ktoś nie śpi po nocach bo chce anulować subskrypcję, to mam zapisaną rozmowę z chatu. mogę przesłać na maila jak ktoś potrzebuje. Żeby nie spamować i oszczędzić sobie wstydu z przebiegu rozmowy nie umieszczę tutaj ale mogę przesłać na maila.
    P.S. Skracając całą rozmowę oni chyba też wiedzą,że to średnio legalne i liczą na takich naiwniaków jak ja którzy zapomną anulować darmowego okresu albo nie doczytają warunków.
    Ostatnio edytowane przez mosiek88 ; 05-03-2018 o 01:42 Powód: chcę dodać ps :)

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mosiek88 Zobacz posta
    Z łaską da się załatwić anulowanie wszystkiego co tylko dostępne w adobe tylko trzeba troszkę się popłaszczyć. Jak ktoś nie śpi po nocach bo chce anulować subskrypcję, to mam zapisaną rozmowę z chatu. mogę przesłać na maila jak ktoś potrzebuje. Żeby nie spamować i oszczędzić sobie wstydu z przebiegu rozmowy nie umieszczę tutaj ale mogę przesłać na maila.
    P.S. Skracając całą rozmowę oni chyba też wiedzą,że to średnio legalne i liczą na takich naiwniaków jak ja którzy zapomną anulować darmowego okresu albo nie doczytają warunków.
    Ja chętnie poproszę napisz na priv
    D750 | N24-70/2.8 | N70-200/2.8 VRII | N16-35/4 | SB700 |

  7. #47

    Domyślnie

    Jeśli to nie problem , to ja również poproszę na priv.

    Pozdrawiam
    M.
    Pozdrawiam

  8. #48

    Domyślnie

    Słuchajcie, chciałem się skusić na darmowy miesiąc (plan roczny), który rzekomo można w dowolnej chwili anulować. No i teraz mam stracha, bo widzę że może być ciężko się z tego wymiksować. Czy Adobe dalej robi takie problemy? Bo jeśli tak to może ktoś by mi odsprzedał dosłownie 3-5 zdjęć z tego stocka? (są to fotki, które krążą po kilku stockach). Jak widać teoretycznie można je mieć legalnie za darmo, ale w praktyce Adobe nie wywiązuje się z umowy...

  9. #49

    Domyślnie

    Ten wątek dotyczył planu dla fotografa na programy, a nie Adobe Stock. To zupełnie co innego.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Ten wątek dotyczył planu dla fotografa na programy, a nie Adobe Stock. To zupełnie co innego.
    O kurde, to przepraszam, jak widać pośpiech nie popłaca. Ciekawe w takim razie czy przy Adobe Stock też są takie jaja, no nic w takim razie nie było tematu

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •