Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Misz-masz

  1. #1

    Domyślnie Misz-masz

    Znów jakaś stagnacja w dziale... Coby nie śmiecić forum wieloma wątkami, wstawiam tutaj mieszankę wybuchową. Każde zdjęcie traktujcie oddzielnie - łączy je jedynie to, że były wykonane podczas jednego pleneru (dzięki za wypad creep, mam nadzieję że jakoś zainspiruję Cię do przejrzenia swoich zdjęć ). Znów jest dużo kwadratów, skosów, ramek, do tego często ciemno... ale ja tak po prostu lubię. Zdjęcia ułożyłem chronologicznie. Zapraszam do oglądania i wygłaszania konstruktywnych uwag

    | FB | BLOG |

  2. #2

    Domyślnie

    Trójkę (kadr i kolory) i piątkę (kolory) kupuję w ciemno, nawet mimo tych Twoich skosów

    A konkretniej:

    Jedynka absolutnie na nie, mdła konwersja i oprócz obrócenia mam wrażenie że jeszcze załapały się dodatkowe krzywizny.
    Ramka na dwójce wypaliła mi oczy, kadr ok aczkolwiek trochę o niczym i światło takie sobie.
    Trójka - jeszcze raz napiszę że bardzo bardzo, wystarczająco abstrakcyjna i do tego ma świetne nasycone kolory.
    Czwórka fajna, ładne niebo i kolor elewacji.
    Piątka - dobre uchwycenie detalu na tej elewacji, i smaczku dodaje odbijający się kolor zachodzącego słońca (pamiętam że też próbowałem go wykorzystać, a Tobie się to dobrze udało).
    6 - drażni ucięcie górnego czerwonego kwadratu, poza tym ok.
    7 - jak 3, ale gorzej
    8 - absolutnie sprzeciwiam się b&w w tym przypadku!

  3. #3

    Domyślnie

    W zasadzie to mam bardzo podobne zdanie do creep
    W kolejności najbardziej podobają mi się.
    3i5, 6 na doczepkę
    Fuji

  4. #4

    Domyślnie

    Podobają mi się zdjęcia 3-6. Szkoda, że 5 i 6 są takie wysokie .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •